Decyzja Prezydium KK nr 55/24 ws. przygotowania i złożenia projektu pt. „Europejskie Standardy Raportowania Społecznego (ESRS) jako nowe narzędzie wzmacniania dialogu społecznego w firmach w zakresie wdrażania dyrektywy CSRD”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” wyraża zgodę na przygotowanie i realizację ponadnarodowego projektu w charakterze Lidera pod roboczym tytułem: „Europejskie Standardy Raportowania Społecznego (ESRS) jako nowe narzędzie wzmacniania dialogu społecznego w firmach w zakresie wdrażania dyrektywy CSRD”.

Projekt realizujący uchwałę programową Związku zostanie złożony w ramach linii budżetowej „Wsparcie dla dialogu społecznego”.

Osoby zaanagażowane w projekt z ramienia KK NSZZ „Solidarność”:

1. Ewa Kędzior – Biuro Eksperckie, Dialogu i Polityki Społecznej
  2. Maria Żytko – Biuro Programów Europejskich
  3. Karol Nosal – Biuro Programów Europejskich
  4. Hanna Sakowicz-Daszczyńska – Biuro Szkoleń Związku
  5. Joanna Sawicka – Biuro Finansowe.

Osobami odpowiedzialnymi za projekt z ramienia Prezydium KK NSZZ „Solidarność” są:

1. Grzegorz Adamowicz – Zastępca Przewodniczącego/Sekretarz Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”
  2. Jerzy Jaworski – Zastępca Przewodniczącego/Skarbnik Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.