U Aleksandry Kalkowskiej, mamy dwóch wspaniałych córek (16 i 12 lat), po raz pierwszy zdiagnozowano nowotwór złośliwy piersi, gdy miała 33 lata. Leczenie przyniosło efekt, jednak po siedmiu latach choroba powróciła. Od jakiegoś czasu bardzo bolały mnie plecy w odcinku lędźwiowym i została mi zlecona scyntografia kości. Okazało się, że mam przerzuty do kości. Rezonans magnetyczny w listopadzie 2017 r. w listopadzie 2017r. potwierdził przypuszczenia, że choroba powróciła. Pomimo pomocy i wsparcia, jakie otrzymałam od lekarzy i personelu z Centrum Okologii, byłam zmuszona wykonać dodatkowe, kosztowne ba­dania w prywatnej klinice. Podjęłam również decyzję o rozpoczę­ciu leczenia w klinice w Gdańsku. Terapia, którą stosuję, ma na celu wzmocnienie mojego układu immunologicznego i zastosowanie takiego leczenia, aby komórki nowotworowe nie rozrastały się i nie migrowały po całym organizmie. Leczenie jest bardzo kosztowne, a większość leków nierefundowana. Natomiast nie jest to tylko zaleczenie problemu, ale jest nadzieja, że wszystko skończy się  dobrze. Moi bliscy są wspaniali i bardzo wspierają mnie w trudnych chwilach, jednak w mojej walce o zdrowie, o życie, potrzebne mi będzie również Wasze wsparcie, stąd moja prośba. Wszystkim moim darczyńcom bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Darowizny na rzecz leczenia Aleksandry można przekazywać za pomocą płatności on- line karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, trzeba wejść na stronę Fundacji Onkologicznej Alivia: https://skarbonka.alivia.org.pl/aleksandra-kalkowska

Aleksandra Kalkowska, Gdynia, numer skarbonki: 110717.

Można też przekazać 1 procent podatku dochodowego przy wypełnianiu rocznego PIT-u, wpisując nr KRS: 0000358654, cel szczegółowy: Aleksandra Kalkowska 110717.

Proszę o wsparcie leczenia mojej synowej.

Mirosław Kamieński - Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni

Informacja również w zał.

Załączniki:
Pobierz plik (Prośba o pomoc.pdf)Prośba o pomoc.pdf[ ]626 kB2018-02-12 10:00