Dzień dobry,
jako Krajowy Koordynator Pielgrzymki Ludzi Pracy pozwalam sobie w załączeniu przesłać wersję elektroniczną Plakatu tegorocznej 39 Pielgrzymki, która praktycznie nie będzie się różnić od przebiegu z wcześniejszych lat.
Plakat ten będzie kolportowany przez Region Małopolski, w wersji papierowej, na najbliższej Komisji Krajowej.
Proszę o przesyłanie tego Plakatu wszystkim zainteresowanym Organizacjom Zakładowym itp., aby za pośrednictwem Regionów i Branż spływały do mnie zwrotnie informacje o planowanej liczbie pielgrzymów, a szczególnie liczebności delegacji w niedzielę na uroczystą Mszę Świętą "na szczyt", i ewentualnych darów ołtarza (proszę wpisywać jaki dar będzie składany).
Dla każdego Regionu, czy też branży, w temacie wejścia do zamkniętego sektora na szczycie, przy ołtarzu polowym, przewidujemy maksymalnie tyle wejściówek ilu delegatów na KZD ma dany Region lub Branża. Wyjątkiem są Regiony obecnego i przyszłorocznego Organizatora Pielgrzymki, oraz inne ważne uzgodnione odstępstwa od tej reguły.
Pocztów sztandarowych nie wliczam do tych miejscówek - wejściówką dla pocztu jest sztandar NSZZ "Solidarność", oczywiście w miarę pojemności danego sektora.

PS. Jeżeli ktoś potrzebuje plakatu w wyższej rozdzielczości, lub w formacie .cdr to proszę pisać, wtedy wyślę przez WeTransfer bo ma ok 22MB.

--
Pozdrawiam,
Jarosław Bernat
Kierownik Biura-Koordynator
Region Częstochowski NSZZ "Solidarność"

Załączniki:
Pobierz plik (Pielgrzymka Częstochowa.pdf)Pielgrzymka Częstochowa.pdf[ ]2737 kB2021-07-30 08:53
Pobierz plik (Plakat A3 JB.pdf)Plakat A3 JB.pdf[ ]5647 kB2021-07-30 09:17