^ TOP BACK

Informujemy kierowców zawodowych, że składka członkowska wynosi 30 zł.

Numer rachunku bankowego  KSTD      PKO BP 16 1020 1013 0000 0602 0352 4394 
 
MOZ Nr 3131 Kierowców zawodowych    PKO BP 76 1020 1185 0000 4402 0105 3487 Więcej informacji
 

Facebook
 
 

 
 

AKCJA ZWIĄZKOWA W HOLANDII.

W sobotę i niedzielę 13 i 14 lutego 2016 roku przedstawiciele KSTD NSZZ „Solidarność” wspólnie z kolegami ze związków transportowych Holandii i Rumunii przeprowadzili akcję zachęcającą kierowców zawodowych do przystąpienia do związku, rozdawali ulotki, zbierali ankiety i przeprowadzali rozmowy na temat występujących problemów związanych z wykonywanym zawodem kierowcy. Miejsce akcji - parkingi w Holandii.
Akcja była bardzo udana, zebraliśmy mnóstwo ankiet, kilka deklaracji, ale przede wszystkim najważniejszy był kontakt z kierowcami, który był rzeczą kluczową.
Wiemy co jest do poprawienia, wiemy co musimy pilnie zrobić, mamy również pomysły jak to zrobić ale wiemy także jak bardzo potrzebujemy członków związku!

Nawet niektórzy polscy europosłowie zarzucają nam małą liczbę członków związku, dlatego prosimy Was - Kierowców, zapiszcie się do związku, zaproponujcie to swoim znajomy, duże uzwiązkowienie przekłada się na lepszą pozycję w negocjacjach.
Aktualne negocjacje jakie się toczą w Parlamencie Europejskim dotyczą "pakietu drogowego", w którym zawarte są wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące warunków pracy, płacy, odpoczynku, ubezpieczeń i wielu innych elementów życia w podróży kierowców zawodowych. Warto a nawet trzeba w tych negocjacjach uczestniczyć, nie można stać z boku i obojętnie przyglądać się jak inni nas rozgrywają, jak za nas podejmują decyzje w sprawach, które nas dotyczą. Stan jaki mamy dzisiaj to 3000 członków związku walczących w imieniu blisko  miliona polskich kierowców!
Obserwuj nas – www.solidarnosc.org.pl/kstd -  jeżeli popierasz nasze działania, identyfikujesz się z nimi zapisz się, poleć związek kolegom, bez Waszego wsparcia będzie trudniej osiągnąć sukces!

 

 

 

Znajdż na stronie

European Transport Workers' Federation

Komisja Krajowa

Sekretariat Transportowców

Solidarność Raben

Mobilis

Tygodnik Solidarność

Serwis Informacyjny Solidarności

Nasz Facebook

Treść zamieszczonych aktów prawnych jest tylko ich zapisem elektronicznym. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią akty prawne ogłaszane i wydawane w Dziennikach Ustaw i Monitorach Polskich a prawo miejscowe i zakładowe publikują właściwe organy tych instytucji.