^ TOP BACK

Galeria

 


Facebook
  

 
Informujemy kierowców zawodowych, że składka członkowska wynosi 35 zł.
Numer rachunku bankowego  KSTD      PKO BP 16 1020 1013 0000 0602 0352 4394 
 
MOZ Nr 3131 Kierowców zawodowych    PKO BP 76 1020 1185 0000 4402 0105 3487 Więcej informacji 

TRAGEDIA W BERLINIE

Prezydium Rady Krajowej Sekcji Transportu Drogowego NSZZ „Solidarność” składa najszczersze wyrazy współczucia małżonce i synowi oraz całej rodzinie Łukasza w tej strasznej tragedii jaka się przydarzyła na obcej ziemi. W zawód kierowcy wpisana jest możliwość wcześniejszego odejścia na spotkanie z Panem Bogiem, ale nikt nie przewidział takiego scenariusza, tak dramatycznego. Tym bardziej należy się oddanie czci naszemu koledzy - kierowcy bez względu na to czy Go znaliśmy osobiście.
Każdy kierowca zawodowy jest naszym kolegą w drużynie, w klubie ludzi pozytywnie zakręconych zakochanych w swoich wielkich maszynach. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!!!
Pomódlmy się o pamięć Jego duszy, oby takie sytuacje nie miały więcej miejsca.                                        Pochylmy głowy w chwili zadumy.

Z wyrazami współczucia
Za Prezydium Rady
Tadeusz Kucharski

POMOC DLA ŁUKASZA

Krajowa Sekcja Transportu Drogowego NSZZ "Solidarność" zbiera środki na pomoc dla rodziny Łukasza może będziemy mogli chociaż w taki sposób pomóc rodzinie w tym trudnym dla nich okresie. Kto jest zainteresowany pomocą prosimy o przekazanie środków finansowej na rachunek:
Krajowa Sekcja Transportu Drogowego, ul.Targowa 74, Warszawa 03-734, nr rachunku bankowego- PKO BP 79 1020 1185 0000 4102 0192 8035

z dopiskiem "pomoc dla rodziny Łukasza".
Pełna informacja o zebranych środkach będzie udostępniona na stronie internetowej naszej Sekcji. www.solidarnosc.org.pl/kstd
Dzisiaj od wczesnych godzin rannych próbowaliśmy połączyć się z programem 1 Polskiego Radia ale bez skutecznie nikt nie odbierał telefonów będziemy próbowali jutro, żeby podać tą informację w eterze.

 

 

 

Znajdż na stronie

European Transport Workers' Federation

Komisja Krajowa

Sekretariat Transportowców

Solidarność Raben

Mobilis

Tygodnik Solidarność

Serwis Informacyjny Solidarności

Nasz Facebook

Treść zamieszczonych aktów prawnych jest tylko ich zapisem elektronicznym. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią akty prawne ogłaszane i wydawane w Dziennikach Ustaw i Monitorach Polskich a prawo miejscowe i zakładowe publikują właściwe organy tych instytucji.