^ TOP BACK

Informujemy kierowców zawodowych, że składka członkowska z dniem 1 stycznia 2016r. wynosi 25 zł.

Nowy numer rachunku bankowego to: PKO BP 16 1020 1013 0000 0602 0352 4394 Więcej informacji

Dezyderat w sprawie systemowego rozwiązania problemów w transporcie drogowym

Krajowa Sekcja Transportu Drogowego NSZZ Solidarność z zadowoleniem przyjęła rozstrzygnięcie dokonane w uchwale Sądu Najwyższego z dnia 12 czerwca 2014 r. (II PZP 1/14). Niezależnie od treści tego wyroku i jego wpływu na powstawanie roszczeń pracowników mamy świadomość, że obecny stan prawny (i faktyczny) dotyczący diet i ryczałtów kierowców jest niezadawalający.

Treść apelu w załączniku:

DEZYDERAT

List do Iwony Hickiewicz, Głównego Inspektora Pracy

LIST

Znajdż na stronie

European Transport Workers' Federation

Komisja Krajowa

Sekretariat Transportowców

Solidarność Raben

Mobilis

Tygodnik Solidarność

Serwis Informacyjny Solidarności

Nasz Facebook

Treść zamieszczonych aktów prawnych jest tylko ich zapisem elektronicznym. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią akty prawne ogłaszane i wydawane w Dziennikach Ustaw i Monitorach Polskich a prawo miejscowe i zakładowe publikują właściwe organy tych instytucji.