PREZYDIUM RADY

Przewodniczący Rady Krajowego Sekretariatu EiR

Dariusz Kucharski

 

 Członkowie Prezydium Rady

Zbigniew Kuźniar - Zastępca Przewodniczącego, Sekretarz Rady

Jerzy Lachowicz - Zastępca Przewodniczącego, Skarbnik Rady

Jan Wilczak

Janusz Szczepaniak

Jerzy Barciński

Andrzej Grabowski

Pozostali członkowie Rady

Teresa Bubel

Jerzy Dulnik

Marian Foremny 

Jan Klassa

Henryk Klawikowski

Krystyna Knapik

Andrzej Kowalski

Stanisław Marchwiński

Jerzy Morawiec

Krystyna Niżankowska

Jerzy Rajewski

Maria Skarżyńska

Bronisław Skoczek 

Bronisław Szczepaniak

Kazimierz Waldowski

Marek Wachowski

Edward Wryszcz

Alicja Henryka Żaglewska

KOMISJA REWIZYJNA

 

Przewodnicząca

Henryka Charchalska

Członkowie

Henryka Drwalewska

Jan Szałowski

Wanda Lemanowicz 

Ireneusz Michalak

Lucjan Twardzik

 

DELEGACI NA KONGRES

 

Jerzy Barciński - Rzeszowski

Teresa Bubel - Elbląski

Henryka Charchalska - Dolny Śląsk

Henryka Drwalewska - Ziemia Łódzka

Jerzy Dulnik - Ziemia Sandomierska

Antoni Dutkiewicz - Rzeszowski

Marian Foremny - Podkarpacie

Zbigniew Gałązka - Ziemia Łódzka

Jan Gąska - Gdański

Krzysztof Głodowski - Śląsko-Dąbrowski

Andrzej Grabowski - Świętokrzyski

Andrzej Hochołowski - Małopolska

Marian Irzyk - Rzeszowski

Zbigniew Jaskólski - Śląsko-Dąbrowski

Wiesława Jakubiec - Podbeskidzie

Aleksander Jezierski - Śląsko-Dąbrowski

Andrzej Kiełkowski - Śląsko-Dąbrowski

Jan Klassa - Gdański

Henryk Klawikowski - Śląsko-Dąbrowski

Krystyna Knapik - Środkowo-Wsch.

Dariusz Kucharski - Ziemia Łódzka

Henryk Kuczowicz - Śląsko-Dąbrowski

Jerzy Lachowicz - Małopolska

Wanda Lemanowicz - Gdański

Jan Lewandowski - Śląsko-Dąbrowski

Stanisław Marchwiński - Piotrkowski

Mieczysław Marjański - Gdański

Ireneusz Michalak - Zagłębie Miedziowe

Tadeusz Młyński - Śląsko-Dąbrowski

Jerzy Morawiec - Gorzowski

Edward Mosiądz - Gdański

Krystyna Niżankowska - Śląsk Opolski

Tadeusz Nowicki - Wielkopolska

Henryk Paruzel - Śląsko-Dąbrowski

Dariusz Pietryja - Śląsko-Dąbrowski

Jerzy Rajewski - Wielkopolska

Jan Sarzyński - Środkowo-Wsch.

Maria Skarżyńska - Mazowsze

Bronisław Skoczek - Śląsko-Dąbrowski

Jan Strachota - Śląsko-Dąbrowski

Bernard Suski - Śląsko-Dąbrowski

Jan Szałowski - Świętokrzyski

Bronisław Szczepaniak - Ziemia Radomska

Janusz Szczepaniak - Słupski

Marek Wachowski - Częstochowa

Kazimierz Waldowski - Gdański

Jan Wilczak - Podbeskidzie

Alicja Henryka Żaglewska - Płocki