Aktualności

Spotkanie opłatkowe w ZR

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, refleksji i marzeń. Magia tych Świąt polega także na tym, że więcej czasu spędzamy z bliskimi i znajomymi. To czas wzajemnych odwiedzin, dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu zorganizowanemu przez Region Podlaski NSZZ „Solidarność”. Uroczystość odbyła się 13 grudnia br. w siedzibie Zarządu Regionu, przy ulicy Suraskiej 1 w Białymstoku. 

W bożonarodzeniowy nastrój gości wprowadził występ ucznia i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Białymstoku. Zaśpiewane kolędy napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy wszyscy magię zbliżających się świąt.

Rolę gospodarza pełnił Przewodniczący Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” - Józef Mozolewski, który przybyłym gościom złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 
 
Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem - symbolem zgody i pojednania. Przy wigilijnym stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.
 

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »