• Wielkanoc 2021

  Wielkanoc 2021

  Zarząd Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” życzy zdrowych, rodzinnych, pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych. Niech zmartwychwstały Pan doda otuchy w tych trudnych dniach pracownikom i ich rodzinom, niech da nam, naszym zakładom i Ojczyźnie naszej nadzieję na lepsze i bezpieczne jutro.

  więcej informacji

 • Komunikat

  Komunikat

  informujemy, że ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w kraju oraz potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego pracowników Zarządu Regionu, do odwołania wprowadzone zostają następujące zasady funkcjonowania biura Zarządu Regionu:

  więcej informacji

 • Zorganizowani mają lepiej

  Zorganizowani mają lepiej

  Związek Zawodowy NSZZ "Solidarność" to nie tylko ochrona praw pracowniczych. To również możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  więcej informacji

 • Bon dla członków Solidarności

  Bon dla członków Solidarności

  Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w ośrodkach DOMS w Jarnołtówku, Spale i Zakopanem. Z bonem zapłacicie Państwo o 200 zł mniej za wszystkie usługi świadczone w naszych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

  więcej informacji

 • Jesteśmy z Wami

  Jesteśmy z Wami

  „JesteśMY z WAMI” to akcja, w której chcemy podziękować służbom medycznym – ludziom, którzy codziennie walczą z epidemią koronawirusa w pierwszej linii. Akcja jest prosta – podziękowania udostępniamy i naklejamy na oknach mieszkań w całym kraju. Dołącz do akcji!

  więcej informacji

 • Karty Lotos

  Karty Lotos

  Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z LOTOS Paliwa umowę, na podstawie której członkowie naszego Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa na stacjach polskiego koncernu paliwowego.

  więcej informacji

Aktualności

» zobacz wszystkie aktualności

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »