• Jubileusz Solidarności!

  Jubileusz Solidarności!

  W 2020 roku przypada 40 rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność” W zawiązku z pandemią COVID-19 główne uroczystości centralne i regionalne zostały odwołane

  więcej informacji

 • Bon dla członków Solidarności

  Bon dla członków Solidarności

  Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w ośrodkach DOMS w Jarnołtówku, Spale i Zakopanem. Z bonem zapłacicie Państwo o 200 zł mniej za wszystkie usługi świadczone w naszych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

  więcej informacji

 • 100 rocznica urodzin

  100 rocznica urodzin

  100 lat temu urodził się Święty Jan Paweł II, Ojciec duchowy Solidarności, Orędownik Pokoju, największy z Polaków, który zmienił oblicze świata i Kościoła.

  więcej informacji

 • Komunikat

  Komunikat

  W związku z epidemią koronawirusa, Region Podlaski NSZZ "Solidarność od 12 marca 2020 roku do odwołania wprowadza zmiany dotyczące zasad funkcjonowania.

  więcej informacji

 • Jesteśmy z Wami

  Jesteśmy z Wami

  „JesteśMY z WAMI” to akcja, w której chcemy podziękować służbom medycznym – ludziom, którzy codziennie walczą z epidemią koronawirusa w pierwszej linii. Akcja jest prosta – podziękowania udostępniamy i naklejamy na oknach mieszkań w całym kraju. Dołącz do akcji!

  więcej informacji

 • Zorganizowani mają lepiej

  Zorganizowani mają lepiej

  Związek Zawodowy NSZZ "Solidarność" to nie tylko ochrona praw pracowniczych. To również możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  więcej informacji

 • Karty Lotos

  Karty Lotos

  Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z LOTOS Paliwa umowę, na podstawie której członkowie naszego Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa na stacjach polskiego koncernu paliwowego.

  więcej informacji

Aktualności

Wybory Prezydenta RP

Wybory Prezydenta RP

Zarząd Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” popiera Pana Prezydenta Andrzeja Dudę w wyborach na...

» zobacz wszystkie aktualności

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »