Aktualności

Priorytet działań OZ – rozwój Związku

Budowanie świadomości  wśród członków NSZZ „Solidarność” z zakresu rozwoju zakładowych struktur Związku powinno być niewątpliwie istotnym działaniem prowadzonym przez wszystkie Organizacje Zakładowe.

Szkolenie pn. „Rozwój Związku”, które odbyło się w dniach 15-16 maja 2018 r., umożliwiło kolejnym członkom naszego Regionu poznać propozycję ulepszenia dotychczasowej pracy związkowej w zakładzie pracy. Prowadzący Janusz Zabiega – szef i trener Działu Szkoleń i Rozwoju Związku KK, po raz kolejny zwrócił uwagę na potrzebę prowadzenia działań rozwojowych, opartych na rozmowach indywidulanych, pracy zespołowej i planowaniu długofalowych działań.

Zadowalający jest fakt, iż w szkoleniu udział wzięli przedstawiciele Organizacji Zakładowych, których członkowie dotychczas nie uczestniczyli w tego typu spotkaniu. Część z uczestników również po raz pierwszy odwiedziła, po rozbudowie budynku przy ul. Suraskiej 1, odnowioną siedzibę Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność”.

W mijającej kadencji 2014-2018 było to kolejne z kilkunastu szkoleń z zakresu rozwoju Związku, zorganizowanych przez Region Podlaski, cieszące się nieprzerwanie bardzo dużym zainteresowaniem. Łącznie, we wszystkich spotkaniach uczestniczyło blisko 50% Organizacji Zakładowych zarejestrowanych w naszym Regionie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych warsztatach zaplanowanych w  II połowie tego roku.

Galeria zdjęć - zobacz

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »