Aktualności

Szkolenie "Rozwój związku" - relacja

Kolejni członkowie podlaskiej „Solidarności”, w ramach dwudniowego szkolenia debatowali o potrzebie stałej pracy na rzecz rozwijania swoich organizacji.
 
W dniach 19-20 października br., Janusz Zabiega – szef i trener Działu Szkoleń i Rozwoju Związku Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, ponownie poprowadził zajęcia teoretyczno-warsztatowe pn. „Rozwój Związku” w siedzibie Zarządu Regionu Podlaskiego w Białymstoku. Udział w nich wzięło 26 uczestników, reprezentujących 14 zakładów pracy.
 
Największym zainteresowaniem cieszyła się warsztatowa część szkolenia, podczas której uczestnicy mogli szlifować swoje umiejętności komunikacyjne w odgrywanych rozmowach z pracownikami zakładów pracy.
 
Umiejętność skutecznego komunikowania się jest niezwykle potrzebna w pracy związkowej, ale także w codziennym życiu, zawodowym i osobistym - podkreślili uczestnicy podsumowując kończące się zajęcia. Niejednokrotnie podnoszono również potrzebę przeszkolenia z zakresu rozwoju Związku i zaktywizowania w prace Organizacji Zakładowej szerszego grona członków.
 
W związku z wyraźnym zainteresowaniem ww. szkoleniem, informujemy, iż poza zajęciami realizowanymi w Białymstoku, od 24 października br. przeprowadzony zostanie cykl szkoleń pn. „Rozwój Związku” w Oddziałach Terenowych Regionu Podlaskiego.
 

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z pracownikami Zarządu Regionu i pracownikami Oddziałów.

 

NSZZ "Solidarność"

Region Podlaski
ul. Suraska 1
15-093 Białystok
tel. (85) 748 11 00
więcej informacji »