Solidarność Podbeskidzie Styczniowa “Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

Styczniowa “Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

W najnowszym numerze bezpłatnego miesięcznika „Gazeta Beskidzka”, który ukazał się w środę 25 stycznia 2023 roku, znajdziemy nowy numer „Solidarności Podbeskidzia”, a w nim…

W najnowszym numerze „Solidarności Podbeskidzia” znajdziemy m.in. obszerny artykuł o pierwszych tygodniach stanu wojennego na Podbeskidziu, o internowanych wówczas związkowcach i o procesach politycznych, w trakcie których skazywano działaczy „Solidarności” na wieloletnie więzienia. Jest też obszerna informacja o tegorocznej, znacznie podwyższonej płacy minimalnej, o związkowych wyborach w zakładowych organizacjach „Solidarności”. Na naszych łamach piszemy też o noworocznym spotkaniu podbeskidzkich związkowców i dawnych działaczy antykomunistycznej opozycji. To tylko część tego, co można przeczytać w najnowszej „Solidarności Podbeskidzia”…. “Gazetę Beskidzką” z naszą wkładką znaleźć można w blisko stu punktach kolportażu na terenie całego Podbeskidzia. Odebrać ją będzie można także w siedzibie Zarządu Regionu oraz w biurach Oddziałów “S”.

Wersję elektroniczną „SP” można pobrać tutaj: STRONA 1 i STRONA 2 .