Solidarność Podbeskidzie Energetyczna „Solidarność” w Cieszynie

Energetyczna „Solidarność” w Cieszynie

Energetyczna „Solidarność” w Cieszynie

Udostępnij na:

Prezentujemy najmłodszą organizację zakładową  NSZZ „Solidarność” w Regionie Podbeskidzie. Powstała ona w spółce Energetyka Cieszyńska.

Jej niedawno wybranym przewodniczącym jest Patrycjusz Panewka: – Dziękuję za wsparcie i powierzone mi zaufanie członków Komisji Zakładowej, bez Was powstanie „Solidarności” w naszej spółce byłoby niemożliwe!

– Dlaczego stawiamy na Solidarność? To proste: bo chcemy i możemy solidnie działać – tłumaczy Patrycjusz Panewka. – Celem organizacji na ten moment jest zadbanie o jak najlepsze warunki dla pracowników w momencie przejścia w struktury Tauron Ciepło. Aby nasze działania były bardziej wymierne apelujemy do pracowników: przyłączcie się do nas i razem miejmy wpływ na politykę naszej firmy. Wsłuchując się w głos załogi, ustalamy teraz termin spotkania z Zarządem, któremu chcemy przedstawić nasze propozycje i postulaty. O wynikach naszych działań i rozmów będziemy Was na bieżąco informować.

Szef „Solidarności” w Energetyce Cieszyńskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu i współpracy (tel. 538 466 894).

– Z naszej strony jest pełne wsparcie dla nowopowstałej organizacji i dla jej działań – dodaje Michał Marek, koordynator NSZZ „Solidarność” oddziału Cieszyn.

Michał Przybył

Udostępnij na: