KSN NSZZ Solidarność

Aktualne zagadnienia i zmiany w przepisach – szkolenie online

8. grudnia 2022 r. zapraszamy na zdalne szkolenie : AKTUALNE ZAGADNIENIA I ZMIANY W PRZEPISACH

Odliczania składki członkowskiej na związek zawodowy od podatku dochodowego za rok 2022

Praca zdalna, najnowsze przepisy - dobre i złe praktyki pracodawców

 

Szkolenie jest bezpłatne i kierowane tylko do członków organizacji związkowych funkcjonujących na uczelniach wyższych i instytutach badawczych w Polsce zrzeszonych w Krajowej Sekcji Nauki. Szkolenie poprowadzi dr Agnieszka Lenartowicz-Łysik, trener związkowy, zawodowo związana od 2008 roku z Regionem Śląsko–Dąbrowskim NSZZ „Solidarność”. Jest autorem lub współautorem kilku publikacji, w tym: „Rokowania zbiorowe. Praktyczne aspekty, dobre praktyki” [współaut., 2014], „Współczesne wyzwania dla NSZZ „Solidarność” jako partnera dialogu społecznego” [współaut., w: „Współczesne wyzwania dla partnerów społecznych”, 2010]; „Zagrożenia psychospołeczne jako przedmiot rokowań zbiorowych” [w: „Stres: różne perspektywy, nowe wyzwania”, współred., 2015]. Od 2015 pełni funkcje Przedstawiciela Prezydenta RP w Radzie Dialogu Społecznego. Prywatnie mama 17-letniej Zuzi z niepełnosprawnością intelektualną.

 

Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej, na platformie ZOOM 08.12.2022, rozpocznie się o godzinie 9:00 i będzie trwało ok. 1h i 30 min.

Rejestracja na szkolenie - kliknij tutaj

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie – zaświadczenie zostanie wydane przez Krajową Sekcję Nauki.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem:

ksn@solidarnosc.org.pl