Legitymacja

Karty Rabatowe

Tygodnik Solidarność


Program Grosik
Związkowe Gadżety

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Wyszukiwarka
Odsłon : 428415
Start No images

W związku z prowadzonym śledztwem dot. protestu "Solidarności" 11 maja pod Sejmem, przewodniczący "Solidarności" złożył stosowne wyjaśnienia w warszawskiej prokuraturze - czytaj więcej http://www.solidarnosc.org.pl/pl/aktualnosci/nie-zlamalismy-prawa-.html

 

8 lipca 2012 r. w Jarosławiu (Region Ziemia Przemyska NSZZ „Solidarność” ) zakończył się 23 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków. W tegorocznym wyścigu na trasie Łódź - Jarosław kolarze przejechali blisko 900 kilometrów. Ostatni VI etap z Jasła do Jarosławia o długości 165,2 km zakończył się zwycięstwem Vitaliya Popkova (Ukraina) z drużyny ISD - LAMPRE CONTI-NENTAL, 2-gie miejsce zajął Nikolay Trusov (Rosja) z RUSVELO, a 3-cie miejsce zajął Andrea Palini (Włochy) z TEAM IDEA.

Więcej…

 

 Region Ziemia Przemyska NSZZ „Solidarność”
serdecznie zaprasza członków związku wraz z rodzinami

12-15 sierpnia 2012 r. na pielgrzymkę "Solidarności"
do Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

Więcej…

 

 9 czerwca 2012 r.o godz. 11 odbędzie się otwarcie wystawy plakatów satyrycznych, komentujących politykę rządu PO-PSL. Plakaty zawisną między filarami budynku – siedziby „Solidarności” przy Wałach Piastowskich 1 (wzdłuż drogi prowadzącej na wystawę „Drogi do Wolności”). Całą galerię można obejrzeć na stronie internetowej Regionu Gdańskiego NSZZ Solidarność w zakładce
http://www.solidarnosc.gda.pl/galeria-2/dobosz-jan

W tym samym czasie rozpoczyna się akcja pocztówkowa. Za ich pośrednictwem mieszkańcy Gdańska oraz turyści będą mogli dowiedzieć się, co sądzi „Solidarność” o polityce rządu Donalda Tuska. Przygotowane przez związek pocztówki są z napisami w języku angielskim. Wydane w masowym nakładzie będą kolportowane podczas EURO 2012.

 Dział Informacji i Promocji Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”

 

 

W najnowszym Serwisie Informacyjnym Solidarności m.in. "Dzień Solidarności na Euro 2012", "Jak to jest w KGHM", "Polska narusza prawo do strajku" oraz "Strajk w Steinpol".

Pobierz Serwis Informacyjny Solidarności:
<
http://www.solidarnosc.org.pl/uploads/oryginal/9/3/929eb_sis_22280.pdf>

Dział Informacji KK

 

<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 82 z 93

Multimedia

Zasłużony dla Regionu

 

Publikacje
Książka wydana
przez nasz Region

.........................................................
Tomik poezji
Teresy Paryny

...........................................................