KSN NSZZ Solidarność

Pozycja negocjacyjna Związków Zawodowych – szkolenie online

Zapraszamy na zdalne szkolenie „Pozycja negocjacyjna Związków Zawodowych – możliwości i trudności"

Szkolenie jest bezpłatne i kierowane tylko do członków organizacji związkowych funkcjonujących na uczelniach wyższych i instytutach badawczych w Polsce, zrzeszonych w Krajowej Sekcji Nauki.

Prowadzącymi będą: prof. dr hab. Aldona Skudrzyk – językoznawczyni, specjalistka z zakresu socjolingwistyki i pragmatyki języka, dr Sławomir Driczinski – prawnik, związkowiec, posiadający unikalne doświadczenie prawne wykorzystywane w praktyce związkowej, dr Aleksandra Kalisz i dr Ewelina Tyc specjalistki ds. strategii komunikacji i wizerunku.

Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej, pierwsza część na platformie Clickmeeting, druga warsztatowa na platformie Zoom. Szkolenie odbędzie się 9 listopada 2021 r. i rozpocznie się o godzinie 9:00. Pierwsza część teoretyczno-praktyczna od 9.00 – 11.00. Druga część - warsztatowa rozpocznie się o 11.15 i będzie trwała do godziny 12.45. 

Spotkanie w części wykładowej wprowadzi nas w prawne zagadnienia prowadzenia sporów w oparciu o podstawy prawne i uwarunkowania środowiskowe. Zostaną przedstawione także naukowo-badawcze podejście do tematu języka – słów – znaczeń i pojęć w komunikacji, a także odkryje przed nami cały świat komunikacji pozawerbalnej i mikrosygnałów komunikacyjnych.

W części drugiej warsztatowej chcemy zaproponować Państwu krótkie warsztaty z zakresu sprawnego komunikowania się, wizerunku negocjatora i budowania pewności siebie poprzez komunikację niewerbalną.

Więcej szczegółów o szkoleniu na plakacie - pobierz

Aby wsiąść udział w szkoleniu należy się zarejestrować pod linkiem: https://bit.ly/PozycjaNegocjacyjnaZZ_rejestracja

Po rejestracji każda zgłoszona osoba otrzyma mailem link do wejścia na platformę Clickmeeting. Do warsztatów na platformie Zoom otrzymają link uczestnicy biorący udział w pierwszej części szkolenia.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie – zaświadczenie zostanie wydane przez Krajową Sekcję Nauki i podpisane przez prowadzących szkolenie oraz przewodniczącego KSN.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem:

ksn@solidarnosc.org.pl


Kategorie: Ogólne