KSN NSZZ Solidarność

Prawo autorskie – konferencja ETUCE

11 kwietnia 2018 r. w Brukseli odbyła się konferencja ETUCE zatytułowana “A better copyright for quality higher education and research in Europe and beyond” (Ulepszenie prawa autorskiego w celu zapewnienia wysokiej jakości w szkolnictwie wyższym i badaniach naukowych - w Europie i poza nią).

Konferencja EI / ETUCE zorganizowana została we współpracy z Europejską Federacją Pracodawców Edukacji  - EFEE (European Federation of Education Employers) i z organizacją pozarządową COMMUNIA, będącą siecią prawników i adwokatów, obrońców praw autorskich, naukowców i ekspertów zajmujących się własnością intelektualną.

Na konferencji Krajową Sekcję Nauki NSZZ „Solidarność”  reprezentowała Aniela Białowolska-Tejchman, Wiceprzewodnicząca Komisji ds. Współpracy Międzynarodowej. Więcej informacji o konferencji w sprawozdaniu – pobierz.