Dziś jest: Poniedziałek 20 lutego 2017 Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - coraz bliżej!

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

 • Krosno, 13 lutego 2017 r.

  Marsz promujący "Kampanię, nad którą przypięłam różową wstążkę"

  Zarząd Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" w Krośnie od lat wspiera działania podejmowane przez Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko", dlatego włączył się również w promocję "Kampanii, nad którą przypięłam różową wstążkę". Jest to kampania mająca na celu propagowanie profilaktyki wykrywania i zapobiegania nowotworom, natomiast jej celem sensu stricto jest zebranie funduszy na zakup mammografu dla krośnieńskiego szpitala.

  czytaj więcej...
 • Warszawa - Żoliborz, 11-12 lutego 2017 r.

  Warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  Kolejną wartę przy grobie Patrona naszego Związku - bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu pełnili Związkowcy z naszego Regionu.

  czytaj więcej...
 • Rzeszów 9 lutego 2017 r.

  Pracownik sanockiego "Stomilu" z prawem do emerytury pomostowej

  W Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych odbyła się rozprawa z wniosku członka Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" w Sanok Rubber Company S.A. przeciwko Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Jaśle o emeryturę pomostową.

  czytaj więcej...
4 lutego 2017 r.

Przedstawiciele Krajowej Sekcji Młodych NSZZ

Gościem programu "Młodzież Kontra" emitowanego przez TVP Info w dniu 4 lutego 2017 r. był Poseł na Sejm RP - Kornel Morawiecki.

czytaj więcej...
 
6 lutego 2017 r.

13 zł za godzinę to nie żadna fanaberia...

13 zł za godzinę, to minimum, które każdy pracodawca powinien płacić. To nie jest jakaś fanaberia, ale zwykła uczciwość wobec pracownika – mówił w Debacie TVP Info członek prezydium KK NSZZ „Solidarność” Henryk Nakonieczny. Wtórował mu Główny Inspektor Pracy Roman Giedrojć, zapowiadając kontrole PIP w firmach.

czytaj więcej...
 
Rzeszów, 6 lutego 2017 r.

Posiedzenie Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

W Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie odbyło się posiedzenie Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.

czytaj więcej...