Dziś jest: Poniedziałek 11 grudnia 2017 Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

 13. grudnia 2017 r., o godz. 17:00 w kościele pw. św. Wojciecha i MB Częstochowskiej w Krośnie odbędzie się msza święta w intencji ofiar stanu wojennego. Serdecznie zapraszamy...

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

 • 8 grudnia 2017 r.

  Piotr Duda : Nie rozumiem tej decyzji. Beata Szydło była najlepszym premierem jakiego mieliśmy

  Jako obywatel i wyborca PiS nie rozumiem tej decyzji - skomentował w dzisiejszym programie "Minęła 8" zmianę na stanowisku premiera Piotr Duda, szef "Solidarności". Jego zdaniem Beata Szydło była najlepszym premierem jakiego mieliśmy do tej pory i była gwarantem równowagi w rządzie pomiędzy takim podejściem liberalnym i społecznym.

  czytaj więcej...
 • 8 grudnia 2017 r.

  Zawsze po stronie pracowników

  Z Tadeuszem Majchrowiczem, zastępcą przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, rozmawia Mariusz Kamieniecki - artykuł opublikowany w NaszDziennik.pl

  czytaj więcej...
 • 5 grudnia 2017 r.

  Senacka komisja głucha na głos partnerów społecznych

  Mimo apeli związków zawodowych i organizacji pracodawców senacka Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej większością głosów zaakceptowała szkodliwe zmiany w ustawie o systemie ubezpieczeń społecznych. Niestety wśród tych którzy zlekceważyli wspólny głos partnerów społecznych znalazł się Stanisław Kogut, były zasłużony działacz kolejarskiej Solidarności.

  czytaj więcej...
4 grudnia 2017 r.

Życzenia dla Górników

 Zarząd Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" w tym szczególnym dniu pragnie złożyć wszystkim Górnikom, Pracownikom Kopalń i ich Rodzinom życzenia wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w ciężkiej i niebezpiecznej pracy.

 

czytaj więcej...
 
29 listopada2017 r.

Posłowie zaakceptowali działania inspekcji

Sejm RP na posiedzeniu 24 listopada 2017 r. przyjął sprawozdanie głównego inspektora pracy z działalności Państwowej Inspekcji Pracy w 2016 r. Opowiedziały się za tym wszystkie kluby poselskie. Sprawozdanie przedstawił główny inspektor pracy Wiesław Łyszczek.

czytaj więcej...
 
28 listopada 2017 r.

A. Bujara: Ustawa spełnia dwie trzecie oczekiwań związku. Ta jedna trzecia cały czas czeka na spełnienie

- Ustawa spełnia dwie trzecie oczekiwań związku. Ta jedna trzecia cały czas czeka na spełnienie - mówił w TVN24 Alfred Bujara, przewodniczący Krajowej Sekcji Pracowników Handlu NSZZ "Solidarność". To nie koniec batalii o ograniczenia handlu w niedziele. Solidarność zapowiada, że będzie walczyć o objęcie ustawą też e-handlu oraz centrów logistycznych.

czytaj więcej...
 
 

  Zaproszenie

Podkarpacki Związkowiec