Dziś jest: Piątek 27 listopada 2020 Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

 

Tygodnik "Solidarność"

 

Elektroniczna legitymacja związkowa

POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

 • 26 listopada 2020 r.

  Niedziela 6 grudnia będzie handlowa? Solidarność zabiera głos: "Jesteśmy zbulwersowani"

  - Dla mnie to sytuacja nieodpowiedzialna ze strony rządzących. Jesteśmy zbulwersowani, tym bardziej że do projektu rękę dołożyły dwie organizacje związkowe - mówił podczas konferencji prasowej przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda, komentując złożony na stronach RCL projekt, zgodnie z którym niedziela 6 grudnia tego roku ma być handlową.

  czytaj więcej...
 • 25 listopada 2020 r.

  Szczęść Boże Kolejarzom!

  Z okazji Święta Kolejarza składam w imieniu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i dumy z wykonywanego zawodu wszystkim pracownikom polskich kolei. W sposób szczególny pozdrawiam Członków i sympatyków naszego Związku.

  czytaj więcej...
 • Warszawa, 23 listopada 2020 r.

  Przewodniczący "Solidarności" spotkał się z Głównym Inspektorem Pracy

  O prawach pracowników w czasie pandemii, problemach z pracą zdalną, bezpieczeństwem pracowników handlu rozmawiał szef „Solidarności” Piotr Duda z Głównym Inspektorem Pracy Andrzejem Kwalińskim. To było pierwsze spotkanie po nominacji, która miała miejsce we wrześniu tego roku.

  czytaj więcej...
23 listopada 2020 r.

Wykorzystanie środków zgromadzonych w PPK

Ustawa o pracowniczych planach kapitałowych określa sposób przeznaczenia środków zgromadzonych w PPK tak, aby zrealizowane zostały zasadnicze cele, dla których plany te zostały powołane do życia, przy jednoczesnym uwzględnianiu nadzwyczajnych potrzeb uczestników i ich rodzin, które mogą powstać w trakcie długiego okresu oszczędzania, a także ich sytuacji rodzinnej.

czytaj więcej...
 
21 listopada 2020 r.

Zmarł Jan Edward Marczak. Twórca i dowódca wart przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

„13.11.2020 r. zmarł Jan Edward Marczak, twórca i dowódca wart przy grobie Bł ks. Jerzego Popiełuszki Totus Tuus na Żoliborzu. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie” – poinformował zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" i przewodniczący Zarządu Regionu Podkarpacie Tadeusz Majchrowicz.

czytaj więcej...
 
21 listopada 2020 r.

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Co roku 21 listopada obchodzony jest w Polsce Dzień Pracownika Socjalnego. To okazja do omówienia i pokazywania, czym jest praca socjalna oraz promowania ważnej roli pracowników socjalnych w społeczeństwie.

czytaj więcej...
 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

 

Lokale do wynajęcia
w budynku Regionu

 

KORONAWIRUS
PORADNIK PRAWNY

 

Podkarpacki Związkowiec