Dziś jest: Czwartek 29 czerwca 2017 Imieniny: Piotra, Pawła, Benity

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

 • 21 czerwca 2017 r.

  Piotr Duda do minister Rafalskiej: PiS jasno obiecał wolne niedziele w handlu!

  Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska była specjalnym gościem posiedzenia Komisji Krajowej NSZZ Solidarność. Mówiła kiedy nie będzie handlu w niedziele i o tym jak poprawić dialog w Polsce.

  czytaj więcej...
 • 19 czerwca 2017 r.

  Dialog to kompromis, a nie tupanie nogą

  Rada Dialogu Społecznego to miejsce dyskusji, dochodzenia do porozumienia. Na tym polega dialog. Także na ustępstwach. Nie jest to „rada zgody społecznej” więc może być tak, że czyjeś argumenty nie zostaną przyjęte. I trzeba się z tym pogodzić – mówił Prezydent Andrzej Duda na posiedzeniu Rady Dialogu Społecznego, która odbyła się w dniu dzisiejszym w Pałacu Prezydenckim.

  czytaj więcej...
 • Krosno, 19 czerwca 2017 r.

  Msza święta w intencji Ojczyzny, Ludzi Pracy i NSZZ "Solidarność"

  W poniedziałek, 19 czerwca br. odbyła się  tradycyjnie msza święta w intencji Ojczyzny, Ludzi Pracy i NSZZ "Solidarność". Czerwcowa liturgia, sprawowana w oktawie Bożego Ciała była tym bardziej wyjątkowa, gdyż przypadała w miesiącu siódmej rocznicy beatyfikacji Patrona naszego Związku - bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

  czytaj więcej...
19 czerwca 2017 r.

Piotr Duda [S]: „Solidarność” przedstawi własny projekt nowej konstytucji

NSZZ "Solidarność" przedstawi własny projekt nowej konstytucji – tak zapowiedział w TVP Info Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ „S”

czytaj więcej...
 
Sanok, 18 czerwca 2017 r.

Jubileusz ks. dr-a Andrzeja Skiby

W niedzielę 18 czerwca 2017 r. o godz. 12:30, w sanockiej "Farze" odbyła się uroczysta msza święta dziękczynna za dar 45 lat kapłaństwa ks. dr-a Andrzeja Skiby. Homilię wygłosił ks. prał. Feliks Kwaśny.

czytaj więcej...
 
14 czerwca 2017 r.

Trwa ogólnopolski protest ratowników medycznych

12 czerwca ratownicy medyczni zaostrzyli protest. Wszyscy chorzy, którzy wymagają hospitalizacji, przewożeni są do szpitali na sygnale, a pacjentom i ich rodzinom rozdawane są ulotki z informacjami o przyczynach akcji. W proteście biorą również udział związkowcy z Solidarności.

czytaj więcej...
 
 

 

 

Podkarpacki Związkowec