Dziś jest: Sobota 1 października 2016 Imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana

 

 

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - coraz bliżej!

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

Tygodnik "Solidarność"

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

 • 29 września 2016 r.

  Prezydium KK pozytywnie o projekcie ustawy MRPiPS

  Obradujące w Gdańsku prezydium KK NSZZ "Solidarność" popiera zmiany przedstawione przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w projekcie o zmianie ustawy o pomocy społecznej, w zakresie zmiany reguły przyznawania zasiłku stałego dla osób, które wystąpiły z wnioskiem o ustalenie stopnia niepełnosprawności.

  czytaj więcej...
 • 29 września 2016 r.

  29. września - święto Michała Archanioła

  W Kościele katolickim w dniu 29 września obchodzimy wspomienie Michała Archanioła. Wspomnienie to jest w sposób szczególny istotne dla podkarpackiej "Solidarności". Patronem Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" jest błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła(CSMA).

  czytaj więcej...
 • Warszawa - Żoliborz, 24-25 września 2016 r.

  Warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  Kolejną wartę przy grobie bł ks. Jerzego Popiełuszki - Patrona NSZZ "Solidarność" pełnili na warszawskim Żoliborzu Związkowcy z naszego Regionu.

  czytaj więcej...
Krosno, 24 września 2016 r.

Walne Zebranie Delegatów Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność"

W sobotę 24 września 2016 r. w restauracji "Galicyjskie Jadło" przy ul. Bieszczadzkiej w Krośnie odbyło się Walne Zebranie Delegatów Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność".

czytaj więcej...
 
Rzeszów, 20 września 2016 r.

Stanowisko ws. emerytur pomostowych jednogłośnie przyjęte przez podkarpacką WRDS

W dniu 20 września w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyło się posiedzenie plenarne Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. W porządku obrad uwzgledniono głosowanie Rady nad projektem stanowiska przedłożonym przez Przewodniczacego Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" - Tadeusza Majchrowicza ws. wygaszania emerytur pomostowych. Projekt ten powstał z inicjatywy Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" w Krosno Glass Sp. z o.o. W obradach Rady uczestniczył Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" - Piotr Duda.

czytaj więcej...
 
Częstochowa, 17-18 września 2016 r.

Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę

W ten weekend odbywała się 34. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy. Jak co roku, nasz Związek udał się na Jasną Górę, aby pomodlić się w intencji Ojczyzny i ludzi pracy. Z naszego Regionu wyruszyły, także w tym celu autokary Związkowców z Krosna, Sanoka, Brzozowa i Jasła. W uroczystościach uczestniczył także Przewodniczący Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" - Tadeusz Majchrowicz, oraz Kapelan podkarpackiej "Solidarności" - ks. Krzysztof Mijal.

czytaj więcej...