Akademicy mówią rządzącym: Sprawdzamy!
- Kategoria: Regiony
Magazyn prezentujący stanowiska związków zawodowych i związków pracodawców w kluczowych zagadnieniach życia społecznego w Polsce. Jest to rodzaj dialogu społecznego nad projektami aktów prawnych przechodzącymi aktualnie ścieżkę legislacyjną. Gościem ostatniej debaty był Marek Lewandowski, rzecznik prasowy Przewodniczącego KK
Integracja, spotkania, szkolenia i rocznicowa debata pokoleniowa to główne cele nowo powstałej Sekcji Młodych w Regionie Ziemia Sandomierska. Młodzi związkowcy
postanowili stworzyć swoją strukturę zainspirowani niedawno utworzoną Sekcją Młodych przy Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.
Młodzi związkowcy przedstawili swój projekt utworzenia struktury podczas kwietniowego posiedzenia Zarządu Regionu. O pierwszych spotkaniach organizacyjnych w historycznej Sali BHP
w Gdańsku i w hotelu „Dal” w Kielcach opowiadali Katarzyna Polak – Prokop z MOZ NSZZ „Solidarność” Zakładów Porcelany Ćmielów i Łukasz Zakrzewski z MOZ NSZZ „Solidarność” Huty
Stalowa.
Młodzi przedstawili własne plany i pomysły na działalność Sekcji Młodych w Regionie Ziemia Sandomierska, uwzględniające pokoleniowe doświadczenia i problemy. Chcą integrować młode
pokolenie związkowców, działać na rzecz rozwoju Związku, brać udział w spotkaniach i szkoleniach związkowych. Jak podkreślają, dobrym impulsem do poszerzania działalności młodych
w regionie jest fakt istnienia wielu organizacji zakładowych NSZZ „Solidarność”, w których dominują młodzi pracownicy.
W planach jest również zorganizowanie rocznicowej, pokoleniowej debaty. Uczestnikami debaty mają być zarówno młodzi związkowcy, jak i pokolenie „Solidarności”, którzy jako młodzi
ludzie wcześniej organizowali struktury Związku.
Zarząd Regionu podjął uchwałę, powołując Łukasza Zakrzewskiego na Regionalnego Pełnomocnika Sekcji Młodych w Regionie Ziemia Sandomierska NSZZ „Solidarność”, do czasu
ukonstytuowania się władz Sekcji Młodych. Do Zarządu Regionu wpłynęły już pierwsze listy z organizacji zakładowych NSZZ „Solidarność”, z danymi kontaktowymi młodych związkowców.
Dane te posłużą do celów wewnątrzzwiązkowych, pomagając zbudować bazę danych do dobrych i sprawnych kontaktów młodych związkowców.
red. aja
Holenderski parlament przyjął ustawę, która daje każdemu pracownikowi prawo wyboru czy chce pracować w firmie, czy też we własnym mieszkaniu lub domu. Pracodawca musi uzasadnić ewentualną odmowę, informuje „Rzeczpospolita”.
Jak podaje gazeta, obecnie w systemie domowym pracuje 30 proc. Holendrów. W przyszłości liczba ta ma się jeszcze zwiększyć. Parlament przyjął specjalną ustawę, która pozwoli pracownikowi zdecydować gdzie chce pracować. Jeśli pracodawca odmówi, musi pisemnie uzasadnić swoją decyzję. Dodatkowo pracobiorca zyskuje prawo do decydowania o godzinach pracy, aczkolwiek o ograniczonym zakresie. Może też domagać się od pracodawcy skrócenia lub wydłużenia czasu pracy. Warunkiem jest jednak to, by pracownik był zatrudniony w danej firmie, co najmniej 6 miesięcy.
Jak podaje „Rzeczpospolita”, nowa ustawa wejdzie w życie prawdopodobnie już w lipcu tego roku.
aja