Dziś jest: Wtorek 28 czerwca 2022 Imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny

Jerzy Gawron nowym Przewodniczącym KZ NSZZ "Solidarność" w Bieszczadzkim Parku Narodowym

Ustrzyki Górne, 4 stycznia 2018 r.

Zarząd Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" informuje, iż nowym Przewodniczącym KZ NSZZ "Solidarność" w Bieszczadzkim Parku Narodowym został Kol. Jerzy Gawron. Jednocześnie podkreślamy, iż były to pierwsze wybory władz statutowych podstawowych jednostek Związku na kadencję 2018-2022.

Serdecznie gratulujemy wyboru, jak również związanego z nim zaufania członków Organizacji Zakładowej NSZZ "Solidarność" w Bieszczadzkim Parku Narodowym. Życzymy także wytrwałości i wszelkiej pomyślności w pracy związkowej.

Jednocześnie składamy wyrazy ogromnej wdzięczności na ręce Kol. dr-a Ryszarda Prędkiego, który przez wiele lat przewodniczył organizacji zakładowej, a obecnie piastuje stanowisko Dyrektora Bieszczadzkiego Parku Narodowego.