![]()
Wędkarska rywalizacja, świetna atmosfera i sportowe emocje! ![]()
![]()
Za nami kolejna edycja zawodów wędkarskich organizowanych przez Region Podbeskidzie NSZZ „Solidarność”! ![]()
![]()
W tegorocznych zawodach udział wzięło ponad #40_zawodników reprezentujących organizacje zakładowe zarejestrowane w naszym Regionie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację, zaangażowanie i doskonałą atmosferę! ![]()
![]()
Kategoria #spławikowa
1. miejsce – Mirosław Sudoł (PG Silesia)
2. miejsce – Marek Pszczółka (Tauron)
3. miejsce – Dariusz Skierka (Terenowa Cieszyn)
Kategoria #gruntowa
1. miejsce – Łukasz Jakubiec (Hutchinson Bielsko-Biała)
2. miejsce – Mirosław Gąsiorek (Nemak)
3. miejsce – Szymon Wróbel (Hutchinson Bielsko-Biała)
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom, którzy pokazali prawdziwą pasję do wędkarstwa i ducha zdrowej rywalizacji! ![]()
Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które zaangażowały się w organizację zawodów. To dzięki Waszej pracy, pomocy i poświęconemu czasowi wydarzenie mogło odbyć się na tak wysokim poziomie. Dziękujemy! ![]()
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia i już dziś zapraszamy na kolejną edycję! ![]()
![]()
#Solidarność #RegionPodbeskidzie #ZawodyWędkarskie #Wędkarstwo #SportowaRywalizacja #NSZZSolidarność #RazemSilniejsi![]()
![]()
![]()






























