Solidarność Podbeskidzie Październikowa “Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

Październikowa “Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

Październikowa “Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

Udostępnij na:

W najnowszym numerze bezpłatnego miesięcznika „Gazeta Beskidzka”, który ukazał się we wtorek, 26 października 2021 r., znajdziemy nowy numer „Solidarności Podbeskidzia”, a w nim…

W najnowszym numerze „Solidarności Podbeskidzia” znajdziemy m.in. informacje o nauczycielskich płacach, zbiórce podpisów pod projektem ustawy o emeryturach stażowych, a także o szkoleniu podbeskidzkich społecznych inspektorów pracy. Jest także wspomnienie o związkowcach i działaczach opozycji antykomunistycznej, którzy już od nas odeszli. To bardzo długa i wciąż powiększająca się lista. Zachęcamy o modlitewnej pamięci o naszych zmarłych koleżankach i kolegach, zwłaszcza w nadchodzące listopadowe dni… To tylko część tego, co można przeczytać w najnowszej „Solidarności Podbeskidzia”….

„Gazetę Beskidzką” z naszą wkładką znaleźć można w blisko stu punktach kolportażu na terenie całego Podbeskidzia, w Zarządzie Regionu oraz siedzibach podbeskidzkich oddziałów „Solidarności”, a także w internecie – TUTAJ (strona 1) i TUTAJ (strona 2)

Udostępnij na:

Author: Rzecznik