Solidarność Podbeskidzie Majowa “Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

Majowa “Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

Majowa “Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

Udostępnij na:

W najnowszym numerze bezpłatnego miesięcznika „Gazeta Beskidzka”, który ukazał się w środę, 27 maja, znajdziemy nowy numer „Solidarności Podbeskidzia”.

logo W najnowszym numerze „Solidarności Podbeskidzia” znajdziemy m.in. obszerny tekst o działaniach podbeskidzkiej „Solidarności” w czasie walki z pandemią, porady dla pracowników i pracodawców nawiązujące do kolejnych edycji przepisów tzw. Tarczy antykryzysowej. Przeczytać możemy także wspomnienie o papieskiej pielgrzymce do Skoczowa, Bielska-Białej i Żywca, która odbyła się dokładnie ćwierć wieku temu. Piszemy także o poczatkach podbeskidzkich seminariów bhp, które są organizowane w Bielsku-Białej każdego roku dla uczczenia Dnia Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy i Chorób Zawodowych. Są tam też liczne bieżące artykuły, m.in. o nowym konkursie dla młodzieży, o banerach upamiętniających zbliżające się 40-lecie „Solidarności”, o naszej akcji „Solidarni wobec pandemii”.

To tylko część tego, co można przeczytać w najnowszej „Solidarności Podbeskidzia”…. “Gazetę Beskidzką” z naszą wkładką znaleźć można w blisko stu punktach kolportażu na terenie całego Podbeskidzia. Odebrać ją będzie można także w siedzibie Zarządu Regionu oraz w biurach Oddziałów “S”.

Najnowszą “Solidarność Podbeskidzia” można też znaleźć TUTAJ (strona 1) i TUTAJ (strona 2)

Udostępnij na:

Author: Rzecznik