Dwa lata temu informowaliśmy o prowadzonym pilotażu dotyczącym wydawania Elektronicznych Legitymacji Członkowskich NSZZ „Solidarność”. W chwili obecnej dokument ten w postaci plastikowej karty w rozmiarze kart kredytowych dostępny jest bez ograniczeń. Warunkiem wydania w/w legitymacji jest wypełnienie wniosku o wydanie legitymacji. Solidarność od samego początku miała aspiracje aby z kartą były powiązane różnego rodzaju przywileje dostępne tylko dla swoich członków.

Pierwszą firmą która przystąpiła do współpracy z „S” jest LOTOS. 29 sierpnia Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność i Wojciech Weiss, prezes spółki LOTOS Paliwa podpisali porozumienie o współpracy. Od jesieni związkowcy oraz ich rodziny korzystające z Elektronicznej Legitymacji Członkowskiej otrzymają zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt.

Od ubiegłego roku prowadzimy pilotażową współpracę ze śląsko-dąbrowską oraz podbeskidzką Solidarnością. Jesteśmy zadowoleni z tej kooperacji, dlatego podpisanie umowy na szczeblu centralnym z największym związkiem w Polsce – liczącym kilkaset tys. członków – to ważny krok dla sieci LOTOS – powiedział Wojciech Weiss, prezes Zarządu LOTOS Paliwa.

Dotychczasowa współpraca Solidarności z LOTOSEM przynosi dobre efekty. Warto rozszerzać ją na wszystkich członków Związku. Dlatego cieszę się z umowy i mam nadzieję na dalsze jej rozszerzanie – powiedział z kolei Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ „Solidarność”.

Spółka LOTOS oferuje jednolite stawki rabatowe dla każdego związku. Użytkownicy związkowych kart otrzymują rabaty – od kilku do kilkudziesięciu groszy – za każdy litr paliwa standardowego (Pb95, ON, LPG) lub paliwa premium LOTOS Dynamic (Pb98, ON), a także 10% zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy oraz 15% zniżkę na usługi myjni.

Informacje na temat uzyskania Elektronicznej Legitymacji Członkowskiej oraz dostępu do systemu rabatowego LOTOS będą w najbliższym czasie rozsyłane do naszych członków. Posiadanie legitymacji nie jest obligatoryjne. O kolejnych programach rabatowych będziemy Was na bieżąco informować.

Prze­wod­ni­cząca Komi­sji Międzyzakła­do­wej
NSZZ „Soli­dar­ność” Grupy PZU
Joanna Ratajczak

Share This