Legitymacja

Tygodnik Solidarność


Związkowe Gadżety

Program Grosik
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Wyszukiwarka
Odsłon : 316256
Start Władze Związku No images

Prezydium Zarządu Regionu Ziemia Przemyska NSZZ "Solidarność"

1. Wawrzyszko Szymon - Przewodniczący Zarządu Regionu
2. Beńko Bronisław - Zastępca Przewodniczącego Zarządu Regionu
3. Piątek - Niezgoda Jadwiga - Zastępca Przewodniczącego Zarządu Regionu
4. Rokosz Edward - Skarbnik Zarządu Regionu
5. Kroczykowska Teresa - Sekretarz Zarządu Regionu
6. Krzysik Donald - członek Prezydium
7. Płoskoń Maria - członek Prezydium
8.Tama Halina - członek Prezydium
9. Tancer Edyta - członek Prezydium

Zarząd Regionu Ziemia Przemyska NSZZ "Solidarność"

Wawrzyszko Szymon - Przewodniczący Zarządu Regionu
1. Alszer Wojciech - O-I Produkcja Polska S.A. Jarosław
2. Bednarski Tadeusz - PKP Cargo S.A. Południowy Zakład Spółki
3. Beńko Bronisław - PKP Cargo S.A. Południowy Zakład Spółki
4. Kalnicki Maciej - Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Przemyśl
5. Kroczykowska Teresa - ASTRA S.A. Przemyśl
6. Krzysik Donald - Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Przemyśl
7. Kucza Jacek - Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Jarosław
8. Kulpa Marek - Jednostka Wojskowa Nr 4228 Żurawica
9. Miazga Piotr - Lear Corporation Poland II S.A. Oddział Jarosław
10. Niemiec Grzegorz - Fabryka Wagonów "Gniewczyna" Gniewczyna Łańcucka
11. Pest Maria - Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Przemyśl
12. Piątek Jadwiga - PO i W Jarosław
13. Płoskoń Maria - SP ZOZ Przeworsk
14. Rokosz Edward - Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. z o.o.
15. Rutka Wiesław - Sanwil Polska
16. Ryzner Bogusław - Urząd Miasta Jarosławl
17. Salwa Andrzej - Lear Corporation Poland II S.A. Oddział Jarosław
18. Sowiński Marian - Spółdzielnia Niewidomych "START" Przemyśl

19. Szaganiec Kazimierz - Nadleśnictwo "Jarosław"
20. Szewczyk Katarzyna - Wojewódzki Szpital Przemyśl
21. Tama Halina - Centrum Opieki Medycznej Jarosław
22. Tancer Edyta - Lear Corporation Poland II S.A. Oddział Jarosław
23. Zając Artur - Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio Przemyśl
24. Zięba Elżbieta - PO i W Przeworsk
25. Żołnierz Kazimierz - PKP CARGO S.A. Południowy Zakład Spółki
26. Żurawski Roman - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Jarosław

Regionalna Komisja Rewizyjna


1. Buszta Halina - PO i W Przemyśl
2. Łaba Jerzy - Spółdzielnia Niewidomych START Przemyśl
3. Saczek Jan - SP ZOZ Przeworsk
4. Walerianowicz Krzysztof - Lear Corporation Poland II S.A. Oddział Jarosław
5. Wysocka Anna - Lear Corporation Poland II S.A. Oddział Jarosław

Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów

Wawrzyszko Szymon - Przewodniczący Zarządu Regionu
Beńko Bronisław - PKP Cargo S.A. Południowy Zakład Spółki
Rokosz Edward - Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. z o.o.


Sekcje w Regionie Ziemia Przemyska NSZZ "Solidarność":

Międzyregionalna Sekcja Kolejarzy Województwa Podkarpackiego
Przewodniczący: Szczepański Jan - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Regionalna Sekcja Służby Zdrowia

Przewodnicząca: Tama Halina - Centrum Opieki Medycznej Jarosław

Regionalna Sekcja Oświaty
Przewodniczący: Misztal Edward – PO i W Lubaczów

Multimedia

Zasłużony dla Regionu

  

Publikacje
Książka wydana
przez nasz Region

.........................................................
Tomik poezji
Teresy Paryny

...........................................................