Legitymacja

Karty Rabatowe

Tygodnik Solidarność


Program Grosik
Związkowe Gadżety

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Wyszukiwarka
Odsłon : 405498
Start No images

Z okazji Dnia Edukacji Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” POiW w Przemyślu zorganizowało w dniach 13-14 października 2012 r. wycieczkę do Warszawy. 
   - Program wycieczki był bardzo atrakcyjny – opowiada L. Gajda. - W sobotę zwiedziliśmy siedzibę Sejmu RP. Przekazane przez przewodnika ciekawostki wzboga-ciły naszą wiedzę o funkcjo-nowaniu tego ważnego organu władzy ustawodawczej. Następnie udaliśmy się do Muzeum Powsta-nia Warszawskiego, które w niezwykle sugestywny sposób opowiada naszą trudną historię. Wieczorem chwila relaksu w teatrze „Syrena” i obejrzenie sztuki Nicka Reeda „Trener życia”, w którym główne role m.in. zagrali Wojciech Malajkat (reż.) i Beata Ścibakówna.

  W niedzielę złożyliśmy kwiaty na grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki i modlitwą uczciliśmy pamięć tego niezwykłego kapłana, który nie bał się w trudnych czasach kroczyć drogą prawdy i nadziei. Jeszcze spacer w słonecznej, jesiennej aurze Starego Miasta i pełni wrażeń, które na długo zostaną w pamięci wyjechaliśmy ze stolicy.

Multimedia

Zasłużony dla Regionu

  

Publikacje
Książka wydana
przez nasz Region

.........................................................
Tomik poezji
Teresy Paryny

...........................................................