Legitymacja

Karty Rabatowe

Tygodnik Solidarność


Program Grosik
Związkowe Gadżety

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Wyszukiwarka
Odsłon : 411302
Start No images

NSZZ „Solidarność” kolejny rok prowadzi akcję „Nie przehandluj pierwszej gwiazdki” zachęcając do skrócenia handlu w Wigilię. Od najbliższej niedzieli do piątku 23 grudnia w największych miastach związkowcy rozdawać będą ulotki zachęcające klientów do krótszych zakupów 24 grudnia. Do ulotek, podobnie jak w zeszłym roku, dołączony będzie wigilijny opłatek.

Związkowcy z Regionu Ziemia Przemyska  w ramach akcji będą je rozdawać 23 grudnia pod Tesco w Przemyślu, ul. Lwowska 36  w godz. 14.00-16.00. Region wystąpił z apelem do sieci sklepów z prośbą o skrócenie czasu pracy w Wigilię.  

APEL

Prezydium Zarządu Regionu Ziemia Przemyska NSZZ „Solidarność” zwraca się do właścicieli sklepów o włączenie się do akcji „Nie przehandluj pierwszej gwiazdki” polegającej na skróceniu czasu pracy w Wigilię Bożego Narodzenia maksymalnie do godz. 14.00 zgodnie z oczekiwaniami pracowników i ich rodzin.
Zwracamy się również z prośbą do wszystkich konsumentów o nie zostawianie zakupów na ostatnią chwilę, aby umożliwić pracownikom handlu dotrzeć, w tym szczególnym dniu do domu i spokojnie usiąść z rodzinami do wigilijnej wieczerzy.
Wyrozumiałość klientów i pozytywne podejście pracodawców będzie pięknym prezentem pod choinkę dla pracowników oraz uszanowaniem polskiej tradycji.

Większość sieci sklepów skróciło czas pracy, w tym Galeria Sanowa w Przemyślu, która przesłała odpowiedź na apel informując. "iż wychodząc naprzeciw naszym Najemcom i ich pracownikom, w Wigilię Bożego Narodzenia Galeria Sanowa będzie otwarta dla klientów do godziny 14.00".

Więcej informacji na: http://www.solidarnosc.org.pl/pl/aktualnosci/nie-przehandluj-pierwszej-gwiazdki-2.html

 

Multimedia

Zasłużony dla Regionu

  

Publikacje
Książka wydana
przez nasz Region

.........................................................
Tomik poezji
Teresy Paryny

...........................................................