Inowrocław pamięta o ks. Jerzym. W dniu 19 października przy relikwiach ks. Jerzego w kościołach pw. Imienia NMP (Ruina) i Św. Ducha oraz pod pamiątkową tablicą w Kościele pw. Zwiastowania NMP zostały złożone kwiaty i zapalono znicze.
Za zasługi dla Niepodległej! W Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Toruniu uroczyście wręczono dziś Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości trzem działaczkom toruńskiej […]
Bezrobotnych przybywa, pieniędzy ubywa. Powiatowe urzędy pracy stoją przed największym kryzysem od lat Mimo rosnącego bezrobocia i nowych obowiązków nałożonych […]