Ostatnie pożegnanie
- Kategoria: Regiony
200 zł brutto podwyżki otrzymają wraz z wypłatą za maj pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miasteczku Śląskim. Wyższe wypłaty wypłacone zostaną im z
wyrównaniem od kwietnia. Porozumienie w tej sprawie podpisali z pracodawcą związkowcy z Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" ze Starostwa Powiatowego w
Tarnowskich Górach.
Jak informuje Elżbieta Susek, przewodnicząca MOZ w tarnogórskim starostwie, związek w ośrodku pomocy społecznej w Miasteczku Śląskim funkcjonuje dopiero od niespełna trzech
miesięcy. - Teraz pracownicy MOPS przekonali się, że utworzenie związku w placówce to był bardzo dobry ruch. Przyznają, że bez "Solidarności" pewnych rzeczy nie da się
przeskoczyć. To pierwsze podwyżki w ich ośrodku od czterech lat - mówi przewodnicząca.
Czytaj więcej: www.solidarnosckatowice.pl
red. hd
Pracownicy z Huty Królewskiej w Chorzowie za czas przebywania na postojowym otrzymają wyższe świadczenia, niż przewiduje Kodeks pracy. "Solidarność" z ArcelorMittal
Poland podpisała porozumienie w tej sprawie z pracodawcą. - Dążyliśmy do tego, żeby ci pracownicy jak najmniej stracili na wynagrodzeniu - mówi Jerzy Goiński, przewodniczący
"Solidarności" w ArcelorMittal Poland.
Strony uzgodniły, że pracownik, który będzie przebywał na postojowym przez mniej niż 14 dni roboczych, otrzyma za ten okres 80 proc. wynagrodzenia. Za postojowe od 15 do 24 dni
roboczych 75 proc wynagrodzenia, a od 25 do 40 dni roboczych 70 proc. Gdy postojowe będzie dłuższe niż 40 dni pracownik dostanie 60 proc. pensji. - To lepsze rozwiązanie od
kodeksowego. Kodeks pracy przewiduje, że za każdy dzień postojowego pracownik powinien dostać 60 proc. wynagrodzenia - zaznacza Jerzy Goiński.
Pracownicy przebywający na postojowym będą kierowani na szkolenia oraz będą mieli możliwość wykorzystywania zaległych urlopów i dodatkowych dni wolnych wynikających z
czterobrygadowego systemu pracy.
Czytaj więcej: www.solidarnosckatowice.pl
red. aja