Menu

Komisje Zjazdowe

KOMISJE KRAJOWEGO ZJAZDU DELEGATÓW - KADENCJA 2010-2014

SKŁAD KOMISJI MANDATOWO-WYBORCZEJ:

  1. Sławomir Ciebiera /Śląsko-Dąbrowski/ - przewodniczący
  2. Krzysztof Choina /Region Środkowowschodni/
  3. Beata Dąbrowska /ZR Dolny Śląsk/
  4. Waldemar Dubiński /Region Mazowsze/ 
  5. Anna Kaurzel /Ziemia Łódzka/
  6. Barbara Kędra /Region Mazowsze/
  7. Elżbieta Kubiaczyk-Hrabi /Region Pomorze Zachodnie/
  8. Krzysztof Schmeichel /Region Podbeskidzie/
  9.  Marek Wiza /Region Wielkopolska/
  10. Zbigniew Zdrojewski /Region Ziemia Łódzka/
  11. Wojciech Zimowski /KK/

 

SKŁAD KOMISJI SKRUTACYJNEJ DO GŁOSOWAŃ TAJNYCH:

  1. Elżbieta Orkan-Łęcka /Region Mazowsze/ - przewodniczący
  2. Piotr Bieniek /Region Śląsko-Dąbrowski/ 
  3. Andrzej Bieniek /Region Ziemia Łódzka/ 
  4. Mirosław Brzuśnian /Sekretariat Górnictwa i Energetyki/  
  5. Monika Górniak /Region Dolny Śląsk/ 
  6. Wiesław Gutowski /Region Mazowsze/ 
  7. Hanna Jabłońska /KK/
  8. Marian Kokoszka /Region Rzeszowski/ 
  9. Zbigniew Kowalczyk /Region Gdański/
  10. Regina Krawczyk /Region Wielkopolska/
  11. Jolanta Lisewska /Region Elbląski/ 
  12. Ryszard Nadolski /Region Śląsko-Dąbrowski/
  13. Kazimierz Rogaczewski /Region Podlaski/
  14. Sęk Krzysztof /Region Pomorze Zachodnie/ 
  15. Waldemar Stelmach /Sekretariat Górnictwa i Energetyki/
  16.  Marek Uberman /Region Rzeszowski/

 

SKŁAD KOMISJI PROGRAMOWEJ:

  1. Jacek Rybicki /Region Gdański/ - przewodniczący
  2. Krzysztof Frątczak /Region Ziemia Łódzka/  
  3. Krzysztof Gonerski /Sekretariat Górnictwa i Energetyki/ 
  4. Marian Król /Region Środkowowschodni/  
  5. Zbigniew Kruszyński /Region Pomorze Zachodnie/
  6. Marian Laskowski /Region Ziemia Łódzka/ 
  7. Joanna Lukosek /Region Śląsko-Dąbrowski/
  8. Janusz Łaznowski /Region Dolny Śląsk/
  9. Mirosława Mazurczak /Region Pomorze Zachodnie/
  10. Józef Niemiec /Region Rzeszowski/
  11. Jacek Smagowicz /Region Podbeskidzie/
  12. Ewa Tomaszewska /Region Mazowsze/

 

SKŁAD KOMISJI UCHWAŁ I WNIOSKÓW:

  1. Krzysztof Czerwieński /Region Gdański/ - przewodniczący 
  2. Andrzej Bartczak /Region Ziemia Łódzka/  
  3.  Witold Darski /Region Warmińsko-Mazurski/
  4. Jacek Gawłowski /Region Świętokrzyski/
  5. Piotr Górny /Region Podbeskidzie/  
  6. Grzegorz Iwanicki /Region Mazowsze/
  7. Danuta Jemioło /Region Śląsko-Dąbrowski/  
  8. Ewa Kantor /Region Małopolski/ 
  9. Zbigniew Koban /Region Elbląski/
  10. Józef Niemiec /Region Rzeszowski/  
  11. Piotr Olbryś /Region Wielkopolska/
  12. Lesław Ordon /Region Śląsko-Dąbrowski/  
  13. Stanisław Piątkowski /Region Podlaski/
  14. Tadeusz Ryśnik /Region Śląsk Opolski/
  15. Janusz Skibiński /Region Ziemia Łódzka/
  16. Henryk Szostak /Region Ziemia Sandomierska/

 

SKŁAD KOMISJI STATUTOWEJ:

  1. Bogdan Kubiak / Sekretariat Transportowców / Mazowsze - przewodniczący
  2. Krzysztof Choina / Środkowowschodni
  3. Krzysztof Dośla / Gdański
  4. Waldemar Dubiński / Mazowsze
  5. Zbigniew Dziubasik / Ziemia Radomska
  6. Eugeniusz Formejster / Podlaski
  7. Kazimierz Grajcarek / Sekretariat Górnictwa i Energetyki / Podbeskidzie
  8. Jarosław Grzesik / Sekretariat Górnictwa i Energetyki / KS Górnictwa Węgla Kamiennego / Śląsko-Dąbrowski
  9. Joanna Barbara  Kędra / Mazowsze
  10. Jerzy  Langer / Dolny Śląsk
  11. Katarzyna Mackiewicz / Zespół Statutowo-Wyborczy KK
  12. Tadeusz  Majchrowicz / Podkarpacie
  13. Lech  Majchrzak / Śląsko-Dąbrowski
  14. Krzysztof Nawrocki / Pomorze Zachodnie
  15. Bogdan  Olszewski / Gdański
  16. Bogdan  Osiński / Ziemia Łódzka
  17. Bolesław Potyrała / Podkarpacie
  18. Roman Rutkowski / Sekretariat Górnictwa i Energetyki / KS Energetyki / Koniński
  19. Anna Skólska / Małopolska
  20. Krzysztof  Suchecki / Warmińsko-Mazurski
  21. Bogdan  Szozda / Sekretariat Metalowców / Podbeskidzie
  22. Mirosław  Truchan / Śląsko-Dąbrowski
  23. Ryszard  Urbańczyk / Podlaski
  24. Marek Witomski / Bydgoski
  25. Ewa  Zydorek / Wielkopolska

 

 

 

 

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.