Menu

Dwutematyczne szkolenie w Regionie Płockim

28-30 kwietnia 2011 r., w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Mazowsze” w Soczewce, przeprowadzone zostało szkolenie na temat celów istnienia i budowania siły związku zawodowego oraz podstaw prawnych jego działania i organizacji pracy własnej działaczy związkowych – przygotowane na specjalne zamówienie (szkolenia ogólnozwiązkowe już od lat, na własne życzenie, prowadzą samodzielnie struktury regionalne i branżowe). Materiał składał się ze sporej dawki teorii oraz z kilku ćwiczeń warsztatowych. W szkoleniu wzięły udział 24 osoby – od działaczy z nowych organizacji związkowych po członkinię Zarządu Regionu; część uczestników była absolwentami szkolenia negocjacyjnego w Zaździerzu sprzed paru lat.

Zajęcia prowadził Jan Plata-Przechlewski z krajowego Działu Szkoleń. Ponadto z uczestnikami kilkakrotnie spotkał się Stanisław Szkopek – wiceprzewodniczący Zarządu Regionu odpowiadający m.in. za szkolenia; uczestników odwiedził też sekretarz ZR – Jerzy Obrębski.


jpp

Ostatnio zmienianyniedziela, 11 sierpnia 2013 00:52
Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.