Menu

Podstawowe i ogólnozwiązkowe dla Regionu Słupskiego

W dniach 7-9 kwietnia 2011 r., w usteckim hotelu „Trojanowski”, przeprowadzone zostało szkolenie na temat celów istnienia i budowania siły związku zawodowego oraz podstaw prawnych jego działania i organizacji pracy własnej działaczy związkowych – przygotowane specjalnie na zamówienie (szkolenia ogólnozwiązkowe już od lat, na własne życzenie, prowadzą samodzielnie struktury regionalne i branżowe). W szkoleniu wzięła udział ponaddwudziestoosobowa grupa działaczy – od nowych członków z nowych organizacji związkowych poczynając, a na członkach Zarządu Regionu kończąc.

Zajęcia prowadził Jan Plata-Przechlewski z krajowego Działu Szkoleń. Ponadto z uczestnikami spotkał się Michał Ossowski – członek Zarządu spółki Solkarta, pełniący funkcję prezesa. Podczas podsumowania i oceny szkolenie odwiedził Przewodniczący ZR Słupskiego – Stanisław Szukała.

jpp

Ostatnio zmienianyniedziela, 11 sierpnia 2013 00:53
Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.