Menu

Realizowane

6. TransFair

Międzynarodowy projekt pt.: „Droga do przejrzystego i sprawiedliwego wynagradzania oraz poprawy warunków pracy w sektorze transportowym: TransFair” nr VS/2019/0401

Czytaj całość...

4. Europejskie Rady Zakładowe - informacja poufna, finansowa

Międzynarodowy projekt pt. „ERZ - właściwe postępowanie z informacją ekonomiczną kluczem do efektywnej komunikacji i negocjacji” ma na celupoprawę pracy członków ERZ poprzez wypracowanie mechanizmu postępowania z informacją - w tym poufną -  oraz nabycie umiejętności pozyskiwania, wykorzystywania i bezpiecznego przekazywania informacji finansowych i poufnych na poziomie sektora i komisji zakładowych.

Czytaj całość...

3. Kompetencje eksperckie

  • Kategoria: Realizowane

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” realizuje projekt pt.: „Podnoszenie kompetencji eksperckich przedstawicieli NSZZ „Solidarność” umożliwiających czynny udział w procesie stanowienia prawa  na wybranych aktach prawnych z zakresu prawa pracy oraz obejmujące rynek pracy”.

Czytaj całość...
Subskrybuj to źródło RSS

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.