Menu

Profesjonalizm związkowy w Philip Morris Polska

Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność" przy Philip Morris Polska S.A w Krakowie zrzeszająca pracowników Philip Morris Polska S.A. a po reorganizacji firmy także pracowników Philip Morris Polska Tobacco Sp. z o.o., Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., Gegenbauer Polska Sp. z o.o., PMI Service Center Europe Sp. z o.o. zorganizowała  w dniach 23-24.06.2014 r. szkolenie z zakresu
„ Profesjonalizm organizacji zakładowej”. Elementy komunikacji społecznej, wyznaczanie celów i strategia działania w nowej kadencji - były głównymi tematami szkolenia.  Uczestnicy szkolenia aktywnie brali udział w części warsztatowej.  Zajęcia prowadziła: Maria Kościńska z Działu Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

Dodać warto, że KM Philip Morris Polska jest organizacją związkową w  branży tytoniowej, która obecna jest zarówno w krajowych strukturach związkowych jak również w strukturach międzynarodowych. Organizacja współdziała z IUF (Światowym Związkiem Zawodowym Przemysłu Spożywczego), EFFAT (Europejskim Związkiem Zawodowym Przemysłu Spożywczego). Jest zrzeszona w Sekretariacie Przemysłu Spożywczego NSZZ „Solidarność oraz Krajowej Sekcji Tytoniowej. Poprzez członkostwo w EFFAT  nawiązała szereg kontaktów ze związkami funkcjonującymi w innych krajach europejskich. Przedstawiciele organizacji zakładowej uczestniczą w Europejskiej Radzie Zakładowej Philip Morris.

MK

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.