Menu

Dziedzictwo kulturowe

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" jest w trakcie realizacji Programu "Dziedzictwo Kulturowe" Priorytetu 4 "Tworzenie zasobów cyfrowych dziedzictwa kulturowego.

Program wspiera przedsięwzięcia, mające na celu zwiększenie dostępu do zasobów dziedzictwa kulturowego i naukowego, a także jego ochronę w formie cyfrowej. Priorytet jest narzędziem koordynacji procesów digitalizacyjnych w kraju i utrzymania określonych standardów w tym zakresie.Całość jest dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zakończenie programu określono na dzień 31 stycznia 2009r.

Efekty programu będzie można oglądać od 15 stycznia 2010 r. na stronie: www.wszechnica.solidarnosc.org.pl

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność"jest w trakcie realizacji Programu "Dziedzictwo Kulturowe"Priorytetu 4 "Tworzenie zasobów cyfrowych dziedzictwa kulturowego", który dotyczy digitalizacji najwartościowszych dokumentów archiwalnych z lat 1970-1990. Całość jest dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zakończenie programu określono na dzień 31 stycznia 2009r.

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.