Menu

Decyzja Prezydium nr 102/2012 ws. opinii o poselskim (KP PiS) projekcie ustawy o zmianie ustawy o finansowym wsparciu rodzin i innych osób w nabywaniu własnego mieszkania

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” pozytywnie opiniuje poselski (KP Prawo i Sprawiedliwość) projekt ustawy o zmianie ustawy o finansowym wsparciu rodzin i innych osób w nabywaniu własnego mieszkania mający na celu przedłużenie funkcjonowania Programu „Rodzina na Swoim” o 5 lat.

Czas ten powinien pozwolić na rzetelne przygotowanie nowego systemu wsparcia rodziny w zaspokajaniu jej potrzeb mieszkaniowych. NSZZ „Solidarność” w swoich negatywnych opiniach dotyczących zakończenia realizacji programu preferencyjnych kredytów mocno podkreślał, że określenie daty granicznej przyjmowania wniosków o kredyty preferencyjne powinno być uzależnione od wdrożenia alternatywnego rozwiązania do Programu „Rodzina na Swoim”.

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.