Menu

2 czerwca 2009 (101-105/2009)

Decyzja Prezydium KK nr 101/09

(do użytku służbowego)

Decyzja Prezydium KK nr 103/09
ws. zgody na użycie znaku "S"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" potwierdza udzielenie zgody Komitetowi Wyborczemu Prawo i Sprawiedliwość na zamieszczenie nazwy i znaku NSZZ "Solidarność" w spocie telewizyjnym związanym z kampanią wyborczą do europarlamentu w którym przedstawi się zasługi "Solidarności" i Narodu Polskiego w uwolnieniu Europy od komunizmu.

Potwierdza się także udzielenie zgody na użycie nazwy i znaku NSZZ "Solidarność" przy okazji konferencji naukowej 5 czerwca 2009 r. pt. "Polska była pierwsza".

Decyzja Prezydium KK nr 104/09
ws. zgody na użycie znaku "S"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" potwierdza udzielenie zgody Samorządowi Studenckiemu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na nieodpłatne wykorzystanie nazwy i znaku NSZZ "Solidarność" w związku z organizacją obchodów 20. rocznicy demokracji w Polsce.

Zgody w formie maila udzielono dnia 2 czerwca 2009 r.

Decyzja Prezydium KK nr 105/09
ws. zgody na użycie znaku "S"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" wyraża zgodę Centrum Badania Opinii Społecznej na zamieszczenie nazwy i znaku NSZZ "Solidarność" na stronie internetowej przy informacji publikacji raportu badań sondażowych z serii Opinie i Diagnozy "Dwadzieścia lat przemian ustrojowych w Polsce".

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.