Menu

30 czerwca 2008 (120-125/2008)

Decyzja Prezydium KK nr 120/08
ws. opinii o poselskim projekcie (KP Lewica) ustawy o zmianie ustawy o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" nie wnosi uwag do poselskiego projektu Klubu Parlamentarnego Lewica ustawy o zmianie ustawy o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych (przedstawiciel wnioskodawców: poseł Anna Bańkowska).

Decyzja Prezydium KK nr 121/08
ws. zgody na użycie znaku graficznego NSZZ "Solidarność"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" wyraża zgodę na użycie znaku graficznego NSZZ "Solidarność" na zaproszeniach obok znaku "Sajudisu" na konferencję okrągłego stołu "Solidarność - Sajudis: początek strategicznego partnerstwa" organizowaną przez Instytut Historii PAN i Instytut Historii Litwy we współpracy z Ambasadą Litwy w Polsce.

Decyzja Prezydium KK nr 122/08
ws. zgody na użycie znaku graficznego NSZZ "Solidarność"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" wyraża zgodę na użycie znaku graficznego NSZZ "Solidarność" na magnesach na lodówkę produkowanych przez firmę MAT 95 s.c. przy czym należy zachować oryginalne kolory - białe tło, napis czerwony, liternictwo i proporcje.

Decyzja Prezydium KK nr 123/08
ws. upoważnienia do podpisania umowy o współpracy z Funduszem Gospodarczym Sp. z o.o.

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" upoważnia:

  1. Stefan Kubowicz - Skarbnik KK
  2. Józef Mozolewski - Członek Prezydium KK

do podpisania umowy o współpracy pomiędzy NSZZ "Solidarność" a Funduszem Gospodarczym Sp. z o.o. w zakresie przygotowywania wniosków projektowych.

Decyzja Prezydium KK nr 124/08
{do użytku służbowego)

Decyzja Prezydium KK nr 125/08
ws. przedstawiciela NSZZ "Solidarność" w Radzie Nadzorczej ZUS

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" zgłasza Jerzego Półtoraka jako przedstawiciela NSZZ "Solidarność" w Radzie Nadzorczej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na kadencję w latach 2007 - 2012.

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.