Menu

10 października 2008 (207-208/2008)

Decyzja Prezydium KK nr 207/08
ws. akcji medialnej

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" w oparciu o uchwałę XXII Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ "Solidarność" ws. godnej pracy - "Godna praca fundamentem rozwoju Polski" postanawia przeprowadzić akcję propagandowo-informacyjną, która będzie polegała na zamieszczeniu ogłoszeń w mediach regionalnych oraz w prasie związkowej.

Równocześnie zwracamy się do Krajowej Rady Funduszu Strajkowego o współfinansowanie tej akcji analogicznie do poprzedzającej manifestację 29 sierpnia br. w Warszawie.

Decyzja Prezydium KK nr 208/08
ws. koordynacji uzgodnień i prac dot. pakietu klimatyczno-energetycznego

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" zobowiązuje Przewodniczącego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki Kazimierza Grajcarka do koordynowania uzgodnień i prac Związku związanych ze stanowiskiem XXII Krajowego Zjazdu Delegatów oraz do reprezentowania Związku wobec administracji państwowej w zakresie tego stanowiska.

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.