Menu

17 listopada 2008 (225-227/2008)

Decyzja Prezydium KK nr 225/08
ws. zmiany dotychczasowej nazwy Zakładowej Organizacji Koordynacyjnej NSZZ "Solidarność" w Karpackim Operatorze Systemu Dystrybucyjnego Sp. z o.o. w Tarnowie

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność", na wniosek zarejestrowanej na podstawie uchwały KK nr 21/05 Organizacji, zmienia jej nazwę z dotychczasowej: Zakładowa Organizacja Koordynacyjna NSZZ "Solidarność" w Karpackim Operatorze Systemu Dystrybucyjnego Sp. z o.o. w Tarnowie na nową nazwę: Zakładowa Organizacja Koordynacyjna NSZZ "Solidarność" w Karpackiej Spółce Gazownictwa Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Decyzja Prezydium KK nr 226/08
ws. zgody na użycie znaku graficznego NSZZ "Solidarność"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" na wniosek Zarządu Regionu Mazowsze wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ "Solidarność" w nazwie ronda przy zbiegu ulic: Budowlanej, Chełmońskiego i Jasnej w Mińsku Mazowieckim.

Decyzja Prezydium KK nr 227/08
ws. II edycji konkursu "Pracodawca przyjazny pracownikom"

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" ogłasza II edycję konkursu "Pracodawca przyjazny pracownikom i upoważnia Jerzego Langera i Jacka Rybickiego do opracowania harmonogramu zmian w regulaminie konkursu.

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.