Menu

Decyzja Prezydium KK nr 37/20 ws. Porozumienia strony pracowników oraz strony pracodawców Rady Dialogu Społecznego na rzecz aktywnego starzenia się

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” po zapoznaniu się z projektem Porozumienia strony pracowników oraz strony pracodawców Rady Dialogu Społecznego na rzecz aktywnego starzenia się, uzgodnionego w dialogu autonomicznym w ramach Zespołu problemowego ds. prawa pracy RDS, akceptuje jego treść i upoważnia Bogdana Kubiaka, zastępcę przewodniczącego KK do podpisania porozumienia w imieniu NSZZ „Solidarność”.
Jednocześnie, mając na względzie, że jest to ważny element wdrażania Porozumienia europejskich partnerów społecznych ws. aktywnego starzenia się i podejścia międzypokoleniowego z dnia  8 marca 2017 r., Prezydium KK zwraca się o wypracowanie w ramach Zespołu problemowego ds. prawa pracy RDS propozycji szczegółowych działań w oparciu o niniejsze porozumienie.

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.