Menu

Decyzja Prezydium KK nr 68/18 ws. udziału w przygotowaniu do korzystania z narzędzia analitycznego tworzonego w ramach projektu „Prowadzenie przez NSZZ Solidarność działań w zakresie monitorowania prawa gospodarczego i prawa pracy”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” wyznacza do udziału
w przygotowaniu do korzystania z narzędzia analitycznego opartego na MS Excel, wytworzonego w ramach realizacji projektu „Prowadzenie przez NSZZ „Solidarność” działań w zakresie monitorowania prawa gospodarczego i prawa pracy” POWR.02.16.00-00-0035/16, następujących pracowników merytorycznych zatrudnionych w Biurze Eksperckim, Dialogu i Polityki Społecznej KK NSZZ „Solidarność”, zajmujących się monitorowaniem prawa:

  • Katarzyna Raca
  • Sylwia Szczepańska
  • Krzysztof Rowiński
  • Matusz Szymański

Przygotowanie będzie obejmowało 3 sześciogodzinne spotkania, w okresie od czerwca do sierpnia 2018 r. Spotkania będą się odbywać w Gdańsku, w siedzibie KK NSZZ „Solidarność”.

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.