Menu

14 osób w Płocku zajmie się rozwojem „S”

14 osób w Płocku zajmie się rozwojem „S” fot. S. Szkopek

Zarząd Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” stworzył liczny zespół rozwojowo-promocyjny. Należy do niego obecnie 14 osób, ma formułę otwartą i z czasem zapewne powiększy się.

Podczas posiedzenia ZR Płockiego w dniu 19 marca br. powołano zespół na rzecz rozwoju Związku w regionie. Należą do niego m.in. przewodniczący z dwoma wiceprzewodniczącymi ZR i liderzy organizacji zakładowych.

Na posiedzeniu zdecydowano również o rozpoczęciu kilkumiesięcznego ścisłego współdziałania z Działem Rozwoju Związku Komisji Krajowej opartym na Porozumieniu o współpracy. Następnego dnia przedstawiciele DRZ KK spotkali się z regionalnym zespołem rozwojowo-promocyjnym, by ustalić szczegóły wspólnych działań. Wybrano wstępnie lokalne i ogólnopolskie zakłady pracy, w których będą prowadzone kampanie organizowania pracowników i ustalono założenia akcji promocyjnych.

ZR Płockiego to już kolejny region „Solidarności”, który zgłasza chęć wsparcia ze strony DRZ KK. W najbliższych tygodniach rozpocznie się współpraca z regionem Toruńsko-Włocławskim i Pomorze Zachodnie.

jk

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.