Menu

Zawody konne o Puchar Przewodniczącej ZR Śląska Opolskiego

Fot. Region Śląsk Opolski Fot. Region Śląsk Opolski
Po raz pierwszy od początku historii organizowanych na hipodromie Stadniny Koni Prudnik Sp. z o. o. - Chocim zwodów konnych w skokach przez przeszkody Konkurs Kl. L został rozegrany o Puchar Przewodniczącej Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Śląska Opolskiego Cecylii Gonet.
 
- " Dziękuję i serdecznie gratuluję wszystkim zawodnikom biorącym udział w konkursie, a szczególnie sześciu wyróżnionym, w tym Dominikowi Słodczykowi za zajęcie I miejsca na koniu DOMARE G - mówi przewodnicząca Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność" Śląska Opolskiego Cecylia Gonet. - Wspaniałe zawody, niesamowita atmosfera, ludzie pełni pasji i piękne konie. Pierwszy raz byłam na takich zawodach i jestem pod ogromnym wrażeniem" - dodaje przewodnicząca.
 
Konkurs odbył się w sobotę 25 czerwca. Przewodnicząca ZR Cecylia Gonet wręczyła Puchar zwycięzcy konkursu o Puchar Przewodniczącej Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Śląska Opolskiego Dominikowi Słodczykowi na koniu DOMARE G. Zawodnikom sklasyfikowanym  od  miejsca  I do VI wręczono upominki i nagrody finansowe. W konkursie wzięło udział 37 zawodników
 
Wyróżnieni zawodnicy:
 
1. Dominik Słodczyk na koniu DOMARE G
 
2. Martyna Hilla na koniu BARSONY
 
3. Anna Pandel na koniu CHANEL N
 
4. Jennifer Lewandowska na koniu FREE STAR
 
6. Eliza Sas na koniu DAFNE
 
W organizowanych  Zawodach Regionalnych i Towarzyskich w Skokach przez Przeszkody 25 i 26 czerwca w Prudniku – Chocim przez Zarząd Stadniny Koni Prudnik sp. z o.o. oraz Ludowy Klub Jeździecki „OLIMP” Prudnik  wzięło udział 130 zawodników  z woj. opolskiego oraz z sąsiednich województw.
 
Region Śląs Opolski NSZZ "Solidarność" / kk
Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.