Menu

Ostatnie pożegnanie Halinki

Z ogromnym bólem żegnamy Halinkę Stępkę, naszą kochaną Koleżankę, serdeczną przyjaciółkę, wieloletnią przewodniczącą Koleżeńskiej Kasy Zapomogowo - Pożyczkowej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 17 grudnia. O godz. 8:30 w kościele pw. Stanisława Biskupa Męczennika w Gdańsku -Wrzeszczu zostanie odprawiona msza św. Wystawienie o godz. 10:30. w kaplicy na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku.

Halinka przez ostatnie tygodnie walczyła z covidem. Jej mąż Tomek również. Niestety, nie dali rady. Halinka zmarła w szpitalu w niedzielę 12.12. Jej mąż zmarł kilka dni dzień wcześniej, we środę.

Nasza droga Koleżanka pracowała w Komisji Krajowej „Solidarność” od 1991 roku. Była bardzo pogodną i ciepłą osobą. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa. Nigdy nikogo nie skreślała, nieustannie szukała w człowieku dobra. Lubiła się śmiać, żartować. Przez wiele lat była szefową Koleżeńskiej Kasy Pożyczkowej. Zawsze można było na nią liczyć. Oddana pracy i rodzinie była prawdziwym wzorem moralnym dla wielu z nas. W zeszłym roku przeszła na emeryturę. Miała jeszcze tyle planów!

Halinko, nigdy Cię nie zapomnimy. Zostaniesz z nami na zawsze, w naszych rozmowach, wspomnieniach, w naszej wdzięczności. Dziękujemy, że byłaś z nami.

Koleżanki i koledzy KK NSZZ ”Solidarność”


 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.