Menu

Msza Święta za Ojczyznę

Msza Święta za Ojczyznę www.solidarnosc.org.pl/krosno/

Od wielu lat każdego 19-tego dnia miesiąca w Kościele pw. Św. Wojciecha i MB Częstochowskiej w Krośnie odbywa się Msza Święta w intencji Ojczyzny, Ludzi Pracy i Solidarności. 19. dzień miesiąca jest dniem śmierci naszego Patrona bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

W najbliższy piątek 19 listopada o godzinie 17.00 otworzymy Wystawę poświęconą ks. Jerzemu, następnie będziemy modlić się w intencji Ojczyzny, która potrzebuje modlitwy choćby w obliczu sytuacji jaka panuje na granicy z Białorusią. Kiedy Polska jest w potrzebie, zawsze ludzie gromadzą się w Kościołach.

Bardzo proszę, poświęćcie tą godzinę i spotkajmy się wszyscy na wspólnej modlitwie. Zachęćcie swoich członków do wzięcia udziału we Mszy Świętej. Ofiarujmy w tym dniu modlitwę za tych, którzy strzegą naszej granicy, którzy są narażeni na niebezpieczeństwo. Bardzo proszę i wierzę, że mój Apel nie pozostanie bez odzewu i Waszej obecności.

Do zobaczenia i Szczęść Boże.

Tadeusz Majchrowicz
Przewodniczący ZR Podkarpacie
NSZZ „Solidarność” w Krośnie

 

 

 

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.