Logo
Wydrukuj tę stronę

Ankieta na temat warunków pracy. Prosimy o wypełnienie!

Ankieta na temat warunków pracy. Prosimy o wypełnienie!

Ankieta dotycząca warunków pracy została opracowana w ramach projektu „Godna praca to bezpieczna praca” dofinansowanego z Norwegii poprzez Norweski Mechanizm Finansowy 2014-2021, w ramach Programu Dialog Społeczny – Godna Praca.

Prosimy pracowników, pracodawców, społecznych inspektorów pracy i związkowców o wypełnienie ankiety!

Celem badania jest dokonanie oceny warunków pracy pracowników zatrudnionych w firmach z różnych branż w województwie pomorskim oraz ocena ich poziomu wiedzy na temat prawa zw. z bezpiecznymi i higienicznymi warunkami pracy.

Badaniem ma zostać objętych 450 pracowników oraz 50 pracodawców z naszego województwa. Wyniki badania zostaną opisane w publikacji podsumowującej działania projektowe.

Ankieta jest anonimowa!

Zapraszamy do podzielenia się z nami Państwa wiedzą oraz przemyśleniami nt. bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa zakładzie pracy.

Nasza ankieta. Kliknij i wypełnij!…>>
 

Region Gdański NSZZ „Solidarność”

Projekt otrzymał dofinansowanie z Norwegii poprzez Fundusze Norweskie 2014-2021, w ramach programu „Dialog społeczny – godna praca”.

 
Copyright © NSZZ "Solidarność" • Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie Microworks

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.