Menu

Pomóż Wioli w rehabilitacji!

Informujemy, że na portalu siepomaga.pl została uruchomiona możliwość prowadzenia zbiórki na rehabilitację naszej koleżanki Wioli, która obecnie przebywa w Centrum Rehabilitacji Kompleksowej w Konstancinie. Wioletta pracuje w Departamencie od wielu lat, zawsze związana z pracami na rzecz Komisji Trójstronnej i Rady Dialogu Społecznego.

https://www.siepomaga.pl/dlawioletty


Pomimo początkowych złych rokowań Wiola nie poddaje się i właśnie zaczęła uczyć się chodzić. Oprócz zajęć wynikających z kontraktu NFZ dodatkowo (odpłatnie) ma sesje z neuropsychologiem oraz fizykoterapię.

Jednak do uzyskania jak najlepszej sprawności konieczna jest jeszcze długotrwała specjalistyczna rehabilitacja neurologiczna, która jest niestety bardzo kosztowna. Pobyty leczniczo-rehabilitacyjne są wyceniane indywidualnie w zależności od programu opracowanego dla pacjenta (średnio cena 14-dniowego turnusu rehabilitacji neurologicznej z zakwaterowaniem wynosi ok. 13 tys zł). W przypadku Wioli - oprócz nauki chodzenia największy nacisk będzie położony na odzyskanie sprawności lewej ręki

Znamy Wiolę jako osobę pogodną, pozytywnie nastawioną do życia, chętnie pomagała „Solidarności”. Każda pomoc także ta polegająca na upowszechnieniu, przekazaniu dalej, udostępnieniu linku jest ważna.

Czynione dobro powraca!

KK NSZZ „Solidarność”

Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.