Menu

Region Rzeszowski wspomaga kościół na Wschodzie

W latach osiemdziesiątych XX wieku, robotnicy w Polsce otrzymali ogromną solidarnościowa pomoc od wielu środowisk z całego świata. To także dzięki tej pomocy mógł powstać Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”. Dzisiaj, gdy inni potrzebują pomocy, jesteśmy zobowiązani tę pomoc nieść, dzieląc się tym co posiadamy.
 
Nawiązując do decyzji Zarządu Regionu Rzeszowskiego z grudnia 2006 r. ws. systematycznego wspomagania odradzającego się Kościoła Katolickiego na Wschodzie, apelujemy do działaczy, członków oraz sympatyków NSZZ „Solidarność” o włączenie się w tę akcję. Potrzeby Kościoła Katolickiego na Wschodzie i mieszkańców, zniszczonej przez komunizm Ukrainy, są ogromne.
 
Pomoc finansową można wpłacać w kasie Zarządu Regionu Rzeszowskiego NSZZ "Solidarność" (I piętro, pok. 18) lub na nr konta:
 
47 1240 1792 1111 0010 1374 3580  z dopiskiem „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
Dla wpłacających z zagranicy: SwiftCode: PKO PPL PW
 
 
red.hd
Powrót na górę

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.